Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Újpesten mi a helyzet a...

Újpesten mi a helyzet a cigányokkal? Lsd. Lennt

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem vidéki városból Újpestre, és az érdekelne, hogy melyik utcákat, esetleg tömegközlekedést érdemes elkerülni a cigányok miatt. Egész Bp. érdekel, de lakhely miatt leginkább Újpestre lennék kíváncsi. Nem vagyok rasszista, vagy ilyesmi, de szeretnék tisztán látni közbiztonság szempontjából
2009. aug. 18. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Újpest ilyen szempontból Budapest egyik legveszélyesebb környéke.
2009. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Városkapunál láttam elég mattos alakokat... Amúgy a Blahát érdemes elkerülni, ha nincs arrafele dolgod, a környékbeli utcák (Népszínház u., stb.) tele vannak familiárisan hiperpigmentált egyénekkel.
2009. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ne mutatsd ki hogy félsz tőlük. A cigányok kultúrájában alapvető dolog a csicskáztatás, azonban ha valaki tisztességesen lerombolja kis drágákat, nagyon ritkán kezdik újra ugyanott. Javaslom, hogy tanulj valami küzdősportot, de soha ne provokálj, mert ők is mutathatnak egyet s mást, nem is beszélve arról, hogy akkor te is lesüllyedsz a szintjükre.
2010. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!