Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, hogy valaki...

Hogy lehet az, hogy valaki cigányokkal nőtt fel de felnőtt korára skinhead, gárdista lesz?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen embert?

Szerintetek ez normális dolog?

Mi a véleményetek?


2010. ápr. 12. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én!

Nagyon jóba voltam 5. osztálytól a város cigány srácaival.. A tenyerükön hordoztak, jóba voltunk, persze a megjegyzések ugyan úgy jöttek, attól még cigányok voltak, nem rendes emberek! Nagyon sok balhéba benne voltam, a cigány lányok folyton fenyegettek, mert féltékenyek voltak. De féltek hozzám érni, mert ott nekik akkor ropi. És ahogy elkerültem abból a környezetből észre vettem mekkora egy kis mocsok az összes! A nézésükből, a mozdulatukból leveszem mire készülnek! Meg amikor ülök a buszon és a 9 éves kis szarcsimbók rám mozdul meg dumál hozzám és megfogja a combom.. Hallod takarodjon az ilyen! És csodálkozik az összes, ha vissza merek szólni és én mindig vissza merek szólni! Undorodom tőlük! Volt, hogy már fényes nappal elkapták a torkom, azt hitte sírva tovább futok, úgy kiosztottam és porig aláztam, hogy utána ő ment lesütött fejjel tovább az utcán. rendőrt kellett volna hívni tudom, de éppen akkor nem jutott el az eszemig..

És hogy miért van most sok skinhead ismerősöm, mert a sok cigány betalál és nem vagyok vasember!

A cigányokat elkerülni a legnormálisabb dolog, azt mondják, hogy van aki nem lop meg ilyenek.. De abban is benne van a kétszínűség és az az undorító temperamentum. Mágjára az összessel. Lopnak, csalnak, hazudnak, jobb esetbe ezt külön külön teszik, de nem ritka amikor mind 3 erényüket egyszerre használják fel!

A gyerek korom megtanított kik azok a kutyák!

2010. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rájött hogy milyenek igazából a cigányok!

Azért lett az

2010. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én akkor gondolkodtam el igazán, amikor elmentünk pár éve bulizni és hazafelé nem volt pénzünk kajálni semmit.

Az egyik akkori cigány barátom kitalálta hogy ott van egy pasas, üssük le és vegyük el a pénzét és rajtam kívűl mindenki benne is volt e gondolatban...


Akkor kaptam észbe hogy ez nekem nem kell...

Amúgy a pasas felugrott a buszra időben, nem lett semmi baja.

2010. ápr. 12. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki gárdista ég enm jelenti azt, hogy cigánygyűlölő!
2010. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért utálom a cigányokat
2010. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én cigányfaluban lakom, az osztályomban 15 cigány, és 4 magyar volt velem együtt. Utálom őket, folyton piszkáltak, azért mert magyar vagyok, holott a magyarok látják el őket pénzzel. -.-" Amúgy én inkább azokat furcsállom, akik még nem is láttak igazi undorító cigányt, de azért pofázzák, hogy nem is rossz emberek. Lol...
2010. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez az!

Fú de lőném fejbe az összeset! Egyszerűen undorítóak! -bárcsak egyszer bekattanna egy veterán katona és szarrá csapatná vagy fél millió cigány mocskos fejét és utána talán vissza vesznek magukba. Bárcsak reinkarnálódna HITLER, de most nem a zsidókat hanem a cigányokat kezdené el írtani!

2010. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól beszélsz utolsó.:P
2010. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenki más én félig kinai félig magyar vagyok és egy ideig cigányok közt voltam sőt még ma is szoktam menni hozzájuk és szeretnek ezért.pedig ez nekem furcsa h ott aki nem is ismer kedvesen köszön meg minden.
2010. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!