Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
84%

Pl ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


ajánlanám mindenki figyelmébe,aki annyira védi őket.

2010. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim válasza:
79%
ha ezzel a cigánnyal összezárnának 10 percre többet nem verekedne! http://www.youtube.com/watch?v=zh8DdfbuB-U boxoló srác apját is odaállítanám.
2010. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim válasza:
100%

Ahol lakom, sok cigány él.

Mindennap kinnt vannak az udvaron, hangosak, hallgatják a cigányzenét. Holott a nekünk nem szabadott hallgatni a hazafi zenénket, mert rögtön megfenyegettek.

Egyik sem dolgozik, segélyből élnek. Szülik a gyerekeket. Van ahol egy szobába 6 gyerek lakik.

Kinnt vannak a kapuba, odaszemetelnek, odadobják a szotyihéjat.

Amikor egy magyar gyerek kilép a kapun, rögtön beszólnak neki. Lecsúnyázzák, lökdösik, kippakoltatják a zsebüket.

Ha a rendőrnek szólsz, nem csinálnak semmit.

A 17 éves magyar gyerek sem mer kimenni egyedül. A felnőtteknek is beszólnak.

Utálják a magyarokat, ők "magyaroznak" de ha te lecigányozod, megver, pedig az.

Ha szembe megy veled egy vagy több cigány, ne mondd, hogy nem mész át a túloldalra...

Mikor egy cigáynra azt hittem, hogy normális, rájöttem, hogy nem az, mikor a magyar zászlót legárdistázta. Másik ilyen okos, a kokárdát március 15.-én lehungaristázta.

És ez még nem minden...

2010. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
96%

Ki kéne irtani az összeset! Evolúciós zsákutca az a népség... Pfujjj, hánynom kell tőlük!!


20F

2010. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
78%

amelyik nem szól hozzám vagy nem bámul azzal semmi

de ettöl függetlenül bárcsak ne lennének -.-"

2010. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajom: hogy ülök a buszon, és ha felszáll egy csapat cigány ATTÓL KELL FÉLNEM MIKOR SZÓLNAK BE, VAGY KEZDENEK EL "PISZKÁLNI"....Egy cigány mellett se megyek ugy el, hogy ne fütyüljön, vagy cicázzon. Gusztustalan..Érdekes, ha felszáll egy csapat fehér fiú akkor biztos nem kell félnem tőlük...Ki nem rabolnak, és ha azt mondom kocc akkor leszállnak.. A cigányok a koccra, még jobban nem hagynának...FUJJ undorító szerintem!
2010. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
100%
JA ÉS ÉRDEKES: 5 barátnőmet, BKV-n és METRO-n nem hagyta békén, beszólogattak nekik egyiket meg nem akarták leengedni a buszról. Mind cigány volt.. na EZÉRT... Meg bejön a boltba egy cigány gyerek..Majdnem köpködni kezd.. A fehér gyerek miért nem csinálja ezt? EZT NEM ÉRTEM
2010. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
100%
GYŰLÖLÖM ŐKET:)
2010. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:

Már a megjelenésük is olyan,hogy attól fél az ember,még megölnek valakit!

[link]

2010. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=N_TLXU06Sqk Érdemes megnézni, mert ez miatt:S
2010. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!