Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bajod a cigányokkal?

Mi a bajod a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
81%
jah bocsánatXDBüdös cigányok,menjetek a francba!!!
2010. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
100%

Felvilágosult gondolkodóként nem ítélek bőrszín és egyéb biometriai tulajdonságok alapján. Ugyanakkor tapasztalati úton alakul ki az előítélet.

Pl: ma mentem a járdán Gödöllő belvárosában, előttem egy babakocsis anyuka. Áll az út szélén egy Lada, hátsó ülésen a 4-5 éves purdé és ahogy odaérek, akkorát köpött ki az ablakon hogy a babakocsis nő is és én is alig tudtunk elugrani a turha elől.

Ilyenkor én hova ombucolhatnék?

2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
100%
Majd az öklöd ombudszmankodik.
2010. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap ültem a buszon, és jóval előttem ült egy öreg nénike, és a mögötte levő üléseken ült 3 cigány kölök. A cigányok hangosan röhögcséltek, de nem tudtam min és nem is érdekelt. A néni is hátranézett, és rájuk mosolygott kedvesen, valahogy látszódott az arcán, hogy örül annak, hogy a fiatalok ilyen jókedvűek...

Aztán pár megállóval később a nénike leszállt, és akkor látom, hogy egy hatalmas nyálpatak folyik a hátán a kabátján....ennyi...

Egyébként én nem a "cigányokat" utálom hanem az ilyen embereket akik ilyesmiket (is) képesek megtenni. Mert van pár olyan cigány ismerősöm aki nagyon tisztességesen él, és még ők is szégyellik azt, hogy a fajtájának a túlnyomó többsége hogyan él, hogyan viselkedik.

Nem hiszem, hogy csakis a "szerencsén" múlik az, hogy csak a cigányoktól látunk ilyen dolgokat...

2010. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim válasza:
100%
Nekem semmi... csak az hogy nem dolgoznak, seftelnek, bunkók, parasztok, buták, tudatlanok, másodmagával tud keménykedni(egyedül szart sem érne, mondjuk igy se hogy többen vannak xd ) maffiózok, börtöntöltelékek, szarnak a beilleszkedésre, mivel jó életük van ki van nyalva a seggük ( a kormány hibája), mercikkel audikkal járkálnak, amikor mi nem jutunk egyről a kettőre, kicsit szemet szúró nem én szerintem. Meg úgy átlagban az a bajom hogy létezik ez a faj....
2010. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
73%

Írta valaki hogy ha bejön a boltba egy cigány biztosan félnie kell de ha egy magyar megy be biztos nem.Ezt mégis honnan veszi?Attól még hogy egyszer megverte egy cigány vagy nem tudom mi történt, honnan veszi hogy egy magyar nem tesz ilyet?


Szerintem sincs olyan hogy a cigányok=rosszak, bűnözők stb., magyarok=mindig jó emberek stb. Van a Jó ember és a Rossz ember.

És kedves cigánygyűlölők arra még nem gondoltatok,hogy nem biztos hogy azért nem dolgozik, mert nem akar, hanem mert nem tud elhelyezkedni? És hogy nem biztos, hogy csak ők tehetnek arról, hogy ha pl. nem jár iskolába. Ha azt látja hallja tapasztalja otthon hogy iskolába járni nem kell, akkor azt is fogja csinálni.


És még elmondanám azt is hogy igenis volt már olyan, nem is egyszer, hogy "fehér" embertől féltem úgy hogy leszálltam a buszról, legszívesebben elszaladtam volna, vagy éppen kb. 200 volt a pulzusom.


És végtelenül igazságtalanságnak tartom hogy létezik a cigánybűnözés fogalma. Tehát ha egy bűntettet nem cigány követett el akkor külön hangsúlyozzák, hogy az elkövető nem cigány volt.

2010. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nincs minden cigánnyal bajod. Néhánnyal azért van mert belém kötnek az utcán,ki akarnak rabolni és megkéselni. De nem csak a cigányok csinálnak ilyet... nyugi bele,vannak ilyen magyarok is bőven.
2010. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim válasza:
100%

Sziasztok.


Sokáig én is vehemensen védtem a cigányokat, hivatkozva a cigány osztálytársamra.

Aztán mellénk költözött egy család...

Üvöltő cigány zene, káromkodás, segély, hajnali 1 és 3 között folyamatos forgalom az udvaron, ivászat....

Ma már nem védem őket, de árulom a házat /mélyen áron alul, de így sem megy el / amiben születtem és felnőttem.

2010. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg mi az, hogy "kisebbség"? Amelyik busszal szoktam járni nap, mint nap, az emberek 70%-a cigány...akkor hol kisebbség ez? Négert, kínait, németet, horvátot stb kb 2-3 hetente látok egy-kettőt...EZ A KISEBBSÉG! nem az amikor szinte minden 5-ik utcán szembejövő ember cigány! És érdekes a városunkban élő IGAZI kisebbségről még egy árva rossz szót sem hallottam..még senkit nem akartak megverni..senkit nem raboltak ki, senkit nem öltek meg. ŐK tudnak "viselkedni" nem úgy, mint a cigányok legtöbb százaléka! Persze mindenhol van kivétel. Ismerek nem egy cigányt aki nagyon tisztességesen él..és még ők szégyellik magukat a többi viselkedése miatt!

De kérem szépen...hol kisebbség az amikor egész városrészeket csak cigányok laknak?!

2010. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
Nagyképű, egoista, emberi lélekbe szorult állatok. Mindenben csak a pénzt látják, bántják az ártatlanokat, beképzelt idióták és valamlyik még magyarul is csak azt tudja, hogy "Agyonverlek!", vagy "Megöllek!".
2010. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!