Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha beleszerettem...

Mit csináljak ha beleszerettem a pszichológusomba? :/

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
nyolc... És köztetek?
2014. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

10 év. Hát ja akkor nálad is az a gáz, hogy ha más lenne a szituáció, akkor akár..


Mondjuk én már nem tudom mit érzek, igazából semmit, nekem tök idegen. Hát ja, ez gáz.

2014. jan. 11. 12:08
 43/52 A kérdező kommentje:

Te végül visszamentél hozzá? Hogy reagált a leveled után?

Próbáltam neked privátot írni, de valamiért nem küldi el.

2014. jan. 25. 20:29
 44/52 anonim ***** válasza:
szia végül mi történt, mit tettél? kíváncsi vagyok, mert én is kezdem hasonló helyzetben érezni magam.. (az én pszichológusom családos ember) 18L
2014. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Bazita ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok #44-es!

Én 22 éves fiú vagyok, a pszichológusom kb. 8-10 évvel idősebb nő. Így, hogy a kommentek szerint ez normális, nagyobb bátorsággal mondom el neki majd a jövő héten, már csak azért is, mert ha "mélyebb" témákról beszélünk valamelyik ülésen, utána sokkal felszabadultabb vagyok.

2014. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Nekem nem válaszolt a levelemre. Mondjuk külön meg is kértem, hogy ne válaszoljon, mert úgyis tudom, hogy ő nem úgy érez (tehát a hallgatás mégiscsak egyfajta válasz volt :P) Először nagyon sz*r volt, de mára rájöttem, hogy nem igazi szerelem volt az!
2014. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
100%
Hu, hát most én is hasonló szituban vagyok, 42 éves vagyok, a pszihim meg 29 lány :).A párom lelépett 20 év együttélés után, a kislányunk 11 éves , őt itt hagyta nekem,(mondjuk nem is adtam volna), ez volt dec 20. án pont karácsony elött, simán kilépett a kapcsolatból egy 10 évvel fiatalabb pasi miatt. Szóval elkezdtem járni ehez a nőhöz, hetente, és mint megtudtam ő elvált nemrég. Én már régebben egyszer tallkoztam vele de csak futólag, már akkor nagyon tetszett ennek kb 3-4 éve, de azóta nem láttam, aztán most megint rátaláltam. Nagyon tetszik, jó szakember, és nem tudom mit csináljak, folyton rá gondolok, meg minden ilyesmi..., már gondoltam megkérdezem hogy nem lenne -e jó ötlet egy terepmunka együtt, étterem, színház, ilyesmi, szerintetek.
2016. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Na, ki mit csinált, hogy alakult a közös terápia? Egyszercsak megszakadt ez a beszélgetésfonal, pedig érdekes lenne a folytatás.
2016. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Írjatok légyszi, érdekel kivel mi történt azóta? Sokat tanultam a válaszokból...
2016. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon érdekes volt elolvasni, köszönöm:)

Én is azért keveredtem ide mert ebben a szituban vagyok...

24 vagyok, a pszichológusom szintén 24 éves, pályakezdő. Rettegek elmondani neki, én is sokat haladtam vele. Simán lehet ,hogy én vagyok neki az első páciense, félek, hogy elijesztem ezzel és elküld. Pedig tudom, hogy jó szakember. Voltam már ezelőtt egy 30 éves gyakorlattal rendelkező csodaterapeutánál is és semmi javulást nem tapasztaltam. Szóval biztos tudja kezelni, de bennem van ez a félelem ,hogy én mondom majd neki először ezt, hogy belezúgtam.

2018. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!