Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha beleszerettem...

Mit csináljak ha beleszerettem a pszichológusomba? :/

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, annyit mondtam neki, hogy inkább abbahagyom a terápiát, mert túlzottan kötődök, de ő meg folytatni akarta, szerintem nem vettem a lapot. De szerintem jobb abbahagyni ilyenkor
2014. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nálad nem is sejtette, ez fura..Bár nem tudom nálam sejti-e, próbálom leplezni, csak ne tudom milyen hatásosan csinálom :D
2014. jan. 1. 22:36
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
nő vagy férfi a pszichológus?
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
férfi, én vagyok a nő
2014. jan. 1. 22:41
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

tehát azt akarod, hogy rájöjjön végülis?Végülis ő azért van, hogy mindent megbeszélhess vele, akár el is mondhatod neki (én úgy terveztem, írok egy e-mailt erről, a legközelebbi találkozás előtt)

Úgy hallottam gyakran előfordul, hogy a páciens "azt hiszi", hogy beleszeret a pszichológusába, közben csak arról van szó, hogy nem tudja azt "hidegen" kezelni, hogy mindenről beszámol a pszichológusának. Háát nem tudom..

2014. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Bárzsing ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Nagy valószínűséggel áttétel kapcsán alakult ki nálad, azaz valójában kivetíted egy harmadik személy iránti érzéseidet a pszichológusra. Az áttétel egy jó dolog, fontos a terápiában.
2014. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy mit akarok. Nem tudom, hogy jó lenne-e ha Ő ezt tudná. De akkor nem is mehetnék hozzá többet, nem? Gondolom ő javasolná, hogy menjek máshoz.

Meg nem tudom, hogyan mondjam el.

"Valamit szeretnék mondani" (hatásszünet) "Szeretlek"


Annyira fura most ez az egész, totál össze vagyok zavarodva, és én tényleg úgy érzem, hogy szeretem.

2014. jan. 1. 22:48
 8/52 anonim ***** válasza:
72%

"Valamit szeretnék mondani" (hatásszünet) "Szeretlek"

Ez jó lenne! xDDDD

2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Hát de most tényleg, egyszerűen nem tudom, hogy adjam elő :D
2014. jan. 1. 22:53
 10/52 A kérdező kommentje:

Közben az is megfordult a fejemben, hogy ő ezt tudja, csak akkor nem értem, hogy miért nem hozza fel a témát (lehet egyszerűbb lenne úgy megmondanom, ha konkrétan rákérdezne)

vagy lehet drekt nem hozza fel, mert arra vár, hogy én beszéljek róla.


Na jó, ezek csak találgatások, nem vagyok előrébb vele.


De ha tudná, akkor máshoz küldene, nem?

2014. jan. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!