Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Beleszerettem...

Ez normális? Beleszerettem egy általam kitalált személybe míg egy szintén általam kitaláltnak képzelem magam néha. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Író vagyok, és a legújabb művem elég ígéretesen néz eddig ki viszont szeretném a karaktereket minél jobban kidolgozni. Odáig rendben van hogy szinte már maguktól mozogna és szólalnak meg, nekem gondolkodni nem kell rajta, de mostanában veszem észre hogy sokszor kezdek úgy viselkedni mint az egyik karakterem. És sokat ábrándozok a másik általam kitalált karakterről. Ilyen problémái másnak is voltak? Ez lehet káros? Menjek pszihológushoz?
2013. nov. 22. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak egy kiadós ... hiányzik neked:D vagy nagyon elragaszkodtál mostanában a valóságtól, de pszichológushoz azért ne menj annyira nem kóros ez még:)
2013. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen író vagy helyesírási hibákkal? Visszamennyé'
2013. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még normális csak egy kicsit lazíthatnál is. ;)
2013. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös.
2013. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!