Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 14 éves lányba. Normális ez? 22/F

Figyelt kérdés
Azthiszem beleszerettem. Talán azért mert nagyon érett vagy nemtudom de csak rá tudok gondolni.Facebookon sokat beszélünk,ő neki nagyon tetszem.De tudom hogy nemlehet köztünk semmi így letiltottam. Már nemis köszönök neki.Nagyon rossz így.Nemtudok mitcsinálni pedig sok barátnőm volt mind 18 feletti.Szerintetek próbáljam elfelejteni?22.F
2012. aug. 15. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megértelek hisz van olyan csaj aki 14 évesen úgy néz ki mint egy 18 éves


8 év korkülönbség az eléggé sok de esetleg ha komoly kapcsolatot szeretnétek akkor megér egy próbát,bár kétlem hogy egy 14 éves lány komoly kapcsolatot szeretne,ki tudja

2012. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem azért, mert neked bejön a csaj nem kell , hogy kerüld őt. Főleg akkor , ha mindketten tudjátok , hogy akármilyen közel álltok egymáshoz , nem lehet semmi. Ha nem is köszönsz neki , azzal csak az eddigi jó kapcsolatotoknak ártasz, nem ? Amúgy meg , ha tényleg ennyire oda vagytok egymásért , akkor miért ne lehetne valami kettőtök között? A 8 év az akadálya?
2012. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen a 8 év. hogy néznének ránk az emberek?:// és nekem az sem tetszik hogy ő azt akarja h vegyem el a szüzességét.
2012. aug. 15. 00:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Respect azért, hogy volt erőd letiltani!


Házasságnál még simán jó, de ilyenkor lehet hogy megvetnének az emberek.

2012. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
nekem 13 éves barátnőm van és én 23 vagyok, kérdem hol itt a probléma? igaz mindig anyukájától kell elkérnem a kislányt de ez apróság
2012. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

"kérdem hol itt a probléma"


Ha nem látod, akkor súlyos gondok vannak veled...


Kérdező keress korban kicsit jobban hozzád illő lányt inkább.

2012. aug. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3


Ne foglalkozz mással,sz*rd le hogy mit gondolnak erről mások


#6


Pedofil! :D Feldoblak a rendőrségen :D

2012. aug. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Imre777 ***** válasza:

Az normális, ha valaki 55 kg és 62 kg a párja?

Az normális, ha egy 8-15 éves lány vagy fiú beleszeret a 30-36 éves tanárába/tanárnőjébe?

Az normális, ha egy 182 cm magas beleszeret egy 158 cm magas személybe?

Vagy egy 123 kg-os egy 54 kg-osba?

És a többi!

,,#6


Pedofil! :D Feldoblak a rendőrségen :D"


Ez mi?

2017. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Imre777 ***** válasza:

#6


Pedofil! :D Feldoblak a rendőrségen :D

2017. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Imre777 ***** válasza:

Bocsánat!

Valamit nagyon elrontottam vagy nagyon rossz itt valami, de nem az és nem úgy jelenik meg, ahogy akarom!

2017. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!