Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 14 éves lányba. Normális ez? 22/F

Figyelt kérdés
Azthiszem beleszerettem. Talán azért mert nagyon érett vagy nemtudom de csak rá tudok gondolni.Facebookon sokat beszélünk,ő neki nagyon tetszem.De tudom hogy nemlehet köztünk semmi így letiltottam. Már nemis köszönök neki.Nagyon rossz így.Nemtudok mitcsinálni pedig sok barátnőm volt mind 18 feletti.Szerintetek próbáljam elfelejteni?22.F
2012. aug. 15. 00:14
1 2
 11/13 Imre777 ***** válasza:

,,#6


Pedofil! :D Feldoblak a rendőrségen :D"


Ez mi?

2017. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Imre777 ***** válasza:

Az normális, ha valaki 55 kg és 62 kg a párja?

Az normális, ha egy 8-15 éves lány vagy fiú beleszeret a 30-36 éves tanárába/tanárnőjébe?

Az normális, ha egy 182 cm magas beleszeret egy 158 cm magas személybe?

Vagy egy 123 kg-os egy 54 kg-osba?

És a többi!


Ilyen az ember!

Ezek megtörténnek, mert a szerelem nem ezektől függ, hanem a vonzalomtól és ha egy 12 éves egy 63 éveshez vonzódik, akkor az is természetes, tehát ez is és minden, ami egy normális párkapcsolat!

2017. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Imre777 ***** válasza:
Na így akartam!
2017. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!