Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de van barátnőm! Mit tegyek? Több info lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 3 hete megismertem egy lányt, már az első perctől fogva nagyon megtetszett. Tegnap találkoztunk a városban épp hazafele ment, gondoltam hazaviszem, amikor oda értünk ő behívott. Bementem jót beszégettünk meg ilyesmi, láttam rajta hogy szeretné ha kezdeményeznék vagy valami de nem tettem mert nem akartam megcsalni a barátnőm. Nem tudom mit tegyek! a barátnőmmel 4éve járunk, szeretem, de valahogy amit most érzek ez sokkal erősebb.

Szerintetek ez csak egy fellángolás? Merjek feladni egy 4 éves kapcsolatot vagy megbánnám?Biztos hogy barátnőm nagyon összetörne:( én 20F Bnőm 19, akibe beleszerettem 18. A mostani barátnőm az első aki volt.


2012. jún. 10. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Fellángolás, megszokott a kapcsolatod, és ez az újdonság erejével hat. Próbáld inkább a kapcsolatotokat kicsit feldobni, ahelyett hogy mással jössz össze.

Ha most ennek véget vetnél, lehet soha nem lenne esélyed rendbe hozni, és csak később jönnél rá, mekkora hülyeséget csináltál.

2012. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

1.A barátnőd nem szereted,mert ha szeretnéd nem mentél volna fel idegen nőhöz,nem vitted volna haza stb stb.

2.Sajnálatból nem lehet megélni,közlöd a barátnőddel, hogy úgy érzed ellaposodott a kapcsolat és eldöntöd, hogy helyre akarod-e hozni, vagy némán szenvedsz.

2012. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok párommal, nekem is voltak fellángolások, vonzódások, talán szerelem is, de úgy voltam vele, hogy mi a fenének dobjak el egy régóta tartó, jó kapcsolatot ezért?

22/L

2012. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
akárhogy is döntesz, a barátnődet ne csald meg. ha úgy ér véget a kapcsolat, hogy már kipróbáltad az új lányt, a bnődnek nagyon fog fájni, hogy megcsaltad. inkább előbb akkor vess véget az egésznek, és utána kezd újba.
2012. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet h durva leszek, de ha vki szeret vkit, akkor nem szeret bele vki másba. ezt magaddal rendezd le, aztán dönts.
2012. jún. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna találkoznod azzal a lánnyal... Az, hogy egy idegen lány lakásában vagy a barátnőd tudta nélkül, már eleve szemétség. Ez csak fellángolás, és nem szerelem. Ahhoz, hogy szerelmes legyél bele, jobban meg kéne ismerned, de nem érdemes egy 4 éves kapcsolatot feladni ezért.

Persze az már régen rossz egy párkapcsolatba, hogy más lányok után érdeklődsz. Amúgy meg még fiatal vagy, és ha ez a lány az első barátnőd, szerintem lépj tovább rajta, mert ha most nem, később fájdalmasabb lesz és úgy se őt fogod feleségül venni meg ilyesmi. Szerintem még ismerkedned kell a lányokkal. Ha tovább húzod, lehet, hogy a kapcsolatotok is megromlik, de ha most szakítasz vele, esetleg tudtok barátok maradni. Mindenesetre szerintem miután csak egy lánnyal voltál még, érdekelhetnek más lányok, hogy velük milyen, és ez normális is, csak az egy kicsit fura, hogy már ilyen korán elkötelezted magad.

2012. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de sajnos találkoztam vele, és azóta minden nap rá gondolok, pedig tudom nem lenne szabad! :( Amitől félek szerintem az az hogy 5-10 év múlva valami miatt szakítanánk a mostani barátnőmmel akkor 25-30 évesen lenne 2. barátnőm vagy kitudja mikorra találnék egy másik lányt mert ugye amikor keresi az ember akkor nem talál,s persze mint most amikor nem kerestem a sors úgy hozta hogy találkozzunk...:S, De ugyan akkor lehet hogy életem végéig együtt maradnánk. De valószínű hogy akkor meg azt sajnálnám hogy csak egy lánnyal voltam, mivel csak 1 életünk van.. :S
2012. jún. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!