Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon beleszerettem egy lányba, azt van értelme leplezni, vagy úgyis észreveszi?

Figyelt kérdés
Teljesen oda vagyok érte,de próbálom elrejteni,mert még csak pár hónapja ismerjük egymást. Általában hülyéskedni szoktam vele,meg olyanokon viccelődünk,h ilyeneket mond: - nem leszek a feleséged!...Folyton ugratjuk egymást,de úgy látom,h szereti,ha viccelődök vele. Csak azt nem tudom,h leszűrte e már,h én mit érzek iránta. Meg h egyáltalán ő érezhet valamit irántam,vagy csak arra vagyok jó,h hülyüljön velem,és jól érezze magát a társaságomban. Ezért kérdem,van e értelme leplezni? (Eddig úgy láttam,h vevő a poénjaimra,és élvezi,de sose lehet tudni...)

2012. jún. 8. 16:15
 1/3 anonim válasza:

Erre itt mindig azt válaszolják a legtöbbet hogy ez nehogy megforduljon a fejedben, mármint hogy elmondasz bármit...


Velem eddig csak egyszer volt, hogy úgy igazán beleszerettem egy lányba, és ugyan randiztunk meg minden, nem tudtam pontosan mit érezhet. Egyik este amikor elbúcsúztunk volna, leültem vele, és elmondtam őszintén hogy ő a legjobb dolog az életemben, elmondta hogy hasonlóan érez, aztán azóta már együtt is vagyunk, és ezen csak mosolygunk ha visszaemlékezünk :)

2012. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló ez a szebbik része,

Én nekem is volt ilyen problémám, beszéltem a lánnyal a dologról de az jött vissza hogy nem akar kapcsolatot, inkább jobb egy haver most.... na ekkor ha rosszul fogadod a hírt akkor oda a barátságotok is, ez lehet fordított esetben is.

2012. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Mond el neki. Jobb lesz ,ha megtudod ,hogy nincs esélyed mint ,hogy ne mond el és szenvedj mellette. Mert mire összeszednéd a bátorságod végre talál valakit.
2012. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!