Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tzar thomas kérdése:

Lányok szerintetek van értelme a szerelmes verseknek vagy túl nyálas?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki teszik nekem 1,5 éve és írtam 3-4 verset,a magyar tanárom nagyon dicsér érte,de nem tudom,hogy megmutassam a lánynak?

2012. jún. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyálas, de van olyan lány, aki imádja. Nálam, ha már együtt vagyunk, akkor kb egy vers évente pont elég, pedig nagy költészetrajongó vagyok egyébként. De egyszer kaptam az egyik exemtől 10 oldalnyit (nem egy vers volt, hanem kis gyűjtemény), és azóta nem komálom ezt a dolgot.


24/N

2012. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megértem,de sajatott írtam és 1,5 oldalt se tesznek ki mind a 4.
2012. jún. 6. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:

"sajatott írtam és 1,5 oldalt se tesznek ki mind a 4." - Remélhetőleg azért a verseket jobb helyesírással írtad. :)


Amúgy mutasd meg, ha már egyszer megírtad. Ki tudja, lehet hogy ettől fog teljesen belédbolondulni.

2012. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sok lány van aki elolvad az ilyenektől.. én egyet se ismerek, de biztos van ilyen. Legjobb fiúhaverom is rengeteg verset ír, nagyon ügyes!!! De szerintem inkább állj a csaj elé és hívd el randira.
2012. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon éééédes......:DD
2012. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező

nem tudom miért vérző

Itt úgysem kapsz értelmes választ

és a magyar tanárnak jobban is nyalhatsz :'D

2012. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 panini ***** válasza:
szerintem mindenképpen mutasd meg neki.. ha máár olyan régóta tetszik akkor ideje lenne egyről a kettőre lépni.. úúgyhogy hajráá.. csak ügyesen:D veszteni valóód nincs.
2012. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!