Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme ennek? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek? Van egy lány, akibe szerelmes vagyok (ő tudja) és nagyon jól megvagyunk, mint barátok. Amúgy ő sem közömbös irántam.

Figyelt kérdés
De nem akar velem összejönni, csak éppen folyamatosan etet, ha akaratlanul is. És ma estére áthívott, mikor nincsenek otthon a szülei. De azt mondta, hogy nem akarja, hogy bármi is történjen, ezt így egyértelműen megmondta. Na de kérdem én minek hívott át???
2010. dec. 14. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Talán mert barátnak tekint és dumálni, szórakozni???

Látom te is mész a farkad után, de eszed az nincs -.-"

2010. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ismersz, szal ne feltételezz ilyeneket. Egyébként értem én, csak nem érzi, hogy akkor ez így nehéz nekem, tehát csak rosszabb, ha átmegyek??
2010. dec. 14. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:

menj át és meg tudod XD nem ugyan m1 ?:P majd kiderül

ez van :P majd megtudod ha át mész :P


19F

2010. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mint mondottam kiderül ha át mész :P valamit csak meg akar dumálni ha már magához hív át [feltételezve hogy nem 14 évesek vagytok stb] bunkóság lenne nem át menni ha már barátok vagytok annyi bele fér hogy picit szarul érezd magad hogy ő jobban érezze magát :P erről szól a barátság :P


19F

2010. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor nem kéne bepróbálkoznom, igaz?
2010. dec. 14. 08:14
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja, de eben az az érdekes, hogy kb egy héttel ezelőtt meg azt mondta, hogy nem jöhet át hozzám, mert nem tudna ellenállni. Erre áthív magához... És aztán meg tegnap ezt így megmondta, hogy nem akarja, hogy legyen vmi.

Am 19 évesek vagyunk.

2010. dec. 14. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:

LOL MÁR XD hát erre azt mondanám hogy sikeresen meg rekedtetek a barátság és a szerelem közt XD ami önmagába nem gáz de a csaj még nimfo is XD ez így magába am tényleg "normális" mármint semmi különösebb probléma nincs vele nekem is volt már hasonló "nappal hugom éjjel dugom" hangulat ingadozásai a csajnak ..hát istenem majd eldönti mit akar a bepróbálkozásról meg : azt mondtad szerelems vagy belé :P akk talán nem arra kéne hajtani hogy meg döntsd :P


19F

2010. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jó nem álszenteskedek persze vannak olyan lánykák akik ha csak barátok is akkoris a nevük hallatán égnek áll a cerka XD de na pici önkontroll nem árt nem kell tulzásba vinni de azért ne teperd le az ajtóba XD


19F

2010. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom minek ragadsz le annál a csajnál, nem jön össze keressél másikat, én biztos nem pazarolnék rá több időt. 23/f
2010. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom ezt kéne, de egy osztályba járunk, így még nehezebb a felejtés...:S
2010. dec. 14. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!