Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találok így társat? Leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok így társat? Leginkább a Cameron Diaz kinézetű lányok jönnek be. Van ennek értelme? Túlzó elvárás lenne?

Figyelt kérdés

Nekem legjobban a szőke haj, nagy kék szemek, pisze orr kombináció tetszik, de kevés ilyen lánnyal találkozom.

Ilyen például Kapócs Zsóka arca is.

És a legdurvább az, hogy ezeken felül egy intelligens lány társaságára vágyom.

(És valljuk be.. a csinos lányok ritkán foglalkoznak azzal, hogy intelligensek legyenek, vagy legalább annak tűnjenek. Egyszerűen nincsenek rászorulva.)

És ha még találnék is egy olyan lányt, akiben a kellemes külső találkozik a megfelelő belsővel valószínűleg már lenne barátja, mivel az ilyen lányokat más is észreveszi. Vagy én nem lennék elég jó számára. Nem lenne elég időm megismerkedni vele.

Mi lesz így?


2012. máj. 28. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi lenne vagy lejjebb adod vagy egyedül maradsz
2012. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szüzen halsz meg, ha nem vagy gazdag.
2012. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kapocs Zsókáról már láttam jó néhány fotót, és az a véleményem hogy egyáltalán nem magasak az elvárásaid. Már ami a külsőt illeti. Bár nem hiszem hogy a csaj egy észlény, de hogy szerintem bűnronda, az tuti.
2012. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van az elvárni, amit csak akar. Ha te ezt akarod, akkor ezt akarod.


Viszont hidd el nekem, ez nem így működik :) Majd amikor megszeretsz valakit, akkor felejted el igazán, hogy előtte mire is vágytál :)


Nincs miért aggódnod.

2012. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan férfi tetszene aki fullcap-et hord és van stílusa és úgy 26-30közötti..kár,h ilyeneket nem látok Mo-n....
2012. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szóval nem elég jól kinéznem, vagy kedvesnek lennem.. legyek gazdag is.

Megpróbálom.

2012. máj. 28. 23:24
 7/12 anonim válasza:
nekem is a zsánereim voltak a szőke kék szemű kisportolt pasik anno... nem is volt pasim abban az időszakban. aztán lejjebb adtam és láss csodát van 1 férjem aki fekete hajú és zöldesbarna szemű. nem vagyunk/voltunk gazdagok de jól megértjük egymást és megélünk. a tanácsom egy kicsit add lejjebb az elvárásaidból és ne hajszold az ilyesmit mert lehet h belerohansz egy olyan kapcsolatba amit nem is igazán akarsz.
2012. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem alapelvárás, inkább olyan vágyálom, vagy valami ilyesmi.

Csak nem tudom mekkora esély van arra, hogy ez így mind össze is jön. (És természetesen a külső terén csökkenteném csak az elvárásaimat, ha oda kerülne a sor.)

2012. máj. 28. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek két ilyen lányt, aki az eseted. Cica arc, szőke haj, kék szem, karcsú alak, intelligensek és aranyosak. Testvérek és művész családból származnak. Az egyiknek vőlegénye, a másiknak férje van. A fiúk nem gazdagok, az egyik zenész, a másik festőművésznek tanul. Viszont jóképűek, magasak és magabiztosak. Szóval ha ilyen lányt akarsz, akkor ezekkel az adottságokkal van a legjobb esélyed.


Még valami az intelligenciáról. Ezt írtad:

"(És valljuk be.. a csinos lányok ritkán foglalkoznak azzal, hogy intelligensek legyenek, vagy legalább annak tűnjenek. Egyszerűen nincsenek rászorulva.)"


Ez nem így van. Az intelligenssé válás nem úgy történik, hogy vonzó fiatal felnőttként valaki elhatározza, hogy "nem szorulok rá, úgyhogy innentől buta leszek mint a segg". Vagy egy csúny tini elhatározza, hogy "rászorulok, úgyhogy innentől intelligenssé kell válnom, noha eddig buta voltam, mint a segg"


Az, hogy valaki felnőtt korában intelligens lesz-e vagy nem, az még a serdülőkor előtt eldől, vagyis mielőtt elkezdene vonzó nővé válni. Hogy a serdülés előtt merre megy el valaki szellemileg, az pedig a környezetétől és annak elvárásaitól függ. Intelligens, szellemi foglalkozású szülők által nevelt gyerekek a kinézetüktől függetlenül okosak lesznek, mert gyerekkorukban magas szellemi elvárásokat állítottak velük szemben, és ennek meg kellett felelniük.


Magyarul az intelligens ember ritka férfiben, nőben is, csúnyában és szépben is. A szép buta nő azért tűnik fel, mert a szépsége miatt figyelnek rá, de a csúnya nők között ugyanannyi buta ember van.

2012. máj. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként magas vagyok, és talán még jóképű is. Az önbizalmam változó az egyes helyzetekben. Hullámzó.

2012. máj. 29. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!