Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találok így társat? Leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok így társat? Leginkább a Cameron Diaz kinézetű lányok jönnek be. Van ennek értelme? Túlzó elvárás lenne?

Figyelt kérdés

Nekem legjobban a szőke haj, nagy kék szemek, pisze orr kombináció tetszik, de kevés ilyen lánnyal találkozom.

Ilyen például Kapócs Zsóka arca is.

És a legdurvább az, hogy ezeken felül egy intelligens lány társaságára vágyom.

(És valljuk be.. a csinos lányok ritkán foglalkoznak azzal, hogy intelligensek legyenek, vagy legalább annak tűnjenek. Egyszerűen nincsenek rászorulva.)

És ha még találnék is egy olyan lányt, akiben a kellemes külső találkozik a megfelelő belsővel valószínűleg már lenne barátja, mivel az ilyen lányokat más is észreveszi. Vagy én nem lennék elég jó számára. Nem lenne elég időm megismerkedni vele.

Mi lesz így?


2012. máj. 28. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.
2012. máj. 30. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!