Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettem egy lányba, és érzem a kölcsönös szimpátiát, akkor mikor érdemes bevallani az érzelmeinket?

Figyelt kérdés

és hogyan?


tehát hogy ne legyen túl korán,de túl későn se...


mert azonnal nem nyomulhatok rá...ennyire nem akarok rámenős lenni...csak az se jó,ha túl sokat tökörészek...


egyesek azt mondják,h nagy felkiáltó jelnek kell lenni,és tudatni a nővel,h mit akarsz...vagy legalábbis h úgy tűnjön,h te tudod mit akarsz...


na dehát akkor h csináljam?


2012. márc. 25. 20:09
 1/3 anonim válasza:
ha érzed a kölcsönös szimpátiát , az már azt jelenti ,hogy a lány csak arra várj ,hogy végre LÉPJ . Természetesen a beszélgetéseitek alatt, az általános témától egyre inkább el kell vonatkoztatnod, és lassan lassan érzelmekről, gondolatokról csevegni. Majd bele a lecsóba, hívd el randizni, először még csak lassú közeledés és amikor nagyon látod, hogy kívánja a közelséged Szerezd meg ! :) 19/L
2012. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tölts vele minél több időt és hívd el magaddal ahova csak lehet és úgyis látni fogod hogy mennyire fogadja a közeledésedet :) aztá úgyis alakul a helyzet magától
2012. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Randiztál már vele? Ha már több randin túl vagytok,kicsit ismeritek is már egymást,bátran lépj!:)

Szerintem vesztenivalód nincs!

Én személy szerint nagyon jónak tartom h nem akarod egyből lerohanni!;) Sok sikert!

2014. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!