Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kocsikázok, és látok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kocsikázok, és látok egy csajt aki várja a buszt, érdemes megkérdezni tőle hogy elvihetem?

Figyelt kérdés

Ma éppen kocsikáztam, és amerre mentem, odament a csaj is busszal(nyilván oda, hiszen arra a buszra várt, ami oda megy) azért nem vettem fel, mert nem igazán voltam kiöltözve, meg siettem is, nem hiszem hogy lett volna időm pont arra a helyre vinni, ahova menni akart, mert lehet ő a város másik részére ment, nem tudom.


Szóval érdemes felvenni, és elvinni? :D


2012. márc. 23. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
csak akkor ha ismered, másképpen azt is hiheti hogy perverz vagy és el akarod rabolni.
2012. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne
2012. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ne csodálkozz, ha egyszer beverik a szélvédőt egy téglával...
2012. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát, nem biztos, hogy beült volna melléd.


Mondjuk amikor állok a buszmegállóban, engem is folyton végigstírölnek és gondolom is, h na mi van, még meg is álltok?


Amúgy arra tanítottak, h idegen kocsijába ne szálljak be. És nem is nagyon gondolom értelmes húzásnak. Múltkor mentem az utcán, mellettem megállt valami fekete terepjáró (nem tudom a márkáját, nem ismerem a kocsikat), erre kiszól a pasi, h elvigyen-e. Ránézek: hát nem volt bizalomgerjesztő pasi, az az igazság, kopasz volt, napszemcsivel a fején, meg amúgy sem voltam még ilyen helyzetben, szóval váratlanul ért. Mondom neki: - Nem, nem. Még szerencse, h a közelben volt a rendőrség, mert lehet berángatott volna. :D


Egyáltalán beül valaki ilyenkor? Hát egy ismeretlen ember bármilyen lehet. És egy nőnél valószínűleg erősebb, tehát nagyon nem biztonságos!

2012. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy trabantba beülnétek csajok??? Az nem egy elrablós járgány :D Nem sok nagydarab kopasz napszemüvegest láttam trabival :D
2012. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha azt válaszolja, hogy meg hát, akkor mindenképp
2012. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja a másik, h a lány is lehet bármilyen. jó, nem túl valószínű, de ő is lehet veszélyes ám!!
2012. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy belemenne,majdnem biztos hogy perverz emberrablónak fog nézni
2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!