Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randira hova erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krushems kérdése:

Elso randira hova erdemes elhivni egy sracot?

Figyelt kérdés
Szoval el akarok hivni egy sracot randira mert erzem hogy valami van koztunk:)Hova vigyem?Eddig mindig beegtem,ha gyorskajaldaba vittem valakit.
2012. márc. 23. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Sétálni. Tavasz van.

Abból lehet improvizálni, hogy kaja, cukrászda, utcai pad, Duna part legyen belőle.

2012. márc. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát rákot ne adj neki ajándékba, tehát ilyen gyorséttermeket felejtsd el. Az előttem szóló meg jól mondja.
2012. márc. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi koszi,csak az a baj hogy en Angliaban elek,es itt nap hosszat zuhog az eso :// Benti elfoglaltsagra gondoltam :))
2012. márc. 23. 02:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Rolam tegnap is rohadt le a ruha ... meg hogy nap hosszat esik...
2012. márc. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azert mondom de te mit olvastal???Tisztan oda van irva hogy Angliaba elek -.-"
2012. márc. 23. 03:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert en meg a marson .... Egesznap 24 fok volt London kornyeken...
2012. márc. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


19 fok lesz suttni fog a nap ... de legalabb nem lesz olyan meleg mint tegnap ...

2012. márc. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
[link] Glasgow kornyeken lakok.Amugy hiaba van 16 fok mert fuj a szel es hozza suhog az eso
2012. márc. 23. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Glasgow nem anglia hanem skocia... Az hogy az egyesult kiralysag resze az nem azt jelenti hogy england vagyis anglia... Egyre jobban bukik a dolog...
2012. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!