Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová érdemes elhívni egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová érdemes elhívni egy fiút randira, hogy ne tűnjön tolakodónak, de legyen is esélye tenni valamit ha szimpatikusnak talál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
night club
2012. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
uhrin benedek vip koncert
2012. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kocsma
2012. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én anno fürdőbe hívtam el délutánra a barátomat, de akkor még csak akartam, hogy összejöjjünk. Úgy volt, hogy akkor még rendszeresebben jártam úszni és megbeszéltem haverokkal,hogy ők is jöjjenek, így nem volt olyan gáz a meghívás, de a végén csak én voltam nem jöttek el, barátom meg két másik haverjával jött. Akkor, azon a fürdőzésen jöttünk össze... ennek már lassan 5 éve.
2012. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!