Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti az ilyet szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti az ilyet szimpatikusnak tartjátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha valaki teljesen szabályosan vezet autót. Pl. megáll a zebra előtt ha kell, megengedett sebességgel megy, kiengedi a buszt az öbölből stb. Vagy ez inkább papucsságra, unalmas jellemre utal.
2011. jan. 7. 07:49
1 2
 1/17 szamóca. ***** válasza:

hát nekem elsőre biztos fura lenne, mert nem ehhez vagyok hozzászokva, de semmi probléma nincs vele.

azért túlzásba ne vigye a kiengedgetést emrt sosem érünk oda:DD de nem papucsság.

2011. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mi az hogy? Ilyennek kéne lennie minden embernek.Attól még,hogy valaki ilyen jóember,lehet humoros és jófej :).A kettő nem zárja ki egymást.
2011. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Nálam ez alap. Aki nem ilyen, az kb esélytelen.

Mondjuk ennek az a fő oka, hogy meggyőződésem, hogy ha mindenki így vezetne, sokkal biztonságosabb és hatékonyabb lenne a közlekedés.

2011. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen!!! :-)


Aki betartja a szabályokat, az megbízható.


Az a béna jellem, aki úgy engedi ki a buszt, hogy mögötte csikorognak a fékek ...

2011. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van olyan ismerősöm, akihez vezetés közben szólni sem lehet, annyira arra koncentrál. :)

Én csak nehezen tudtam értelmezni a kérdést, mert szerintem ez alap. Imponál a francnak, ha valaki úgy megy, mint az állat és veszélyben vagyok mellette. Másrészt a vezetés szerintem olyan dolog, amit már komolyan kell venni. Azért nevetségessé ne váljon a helyzet, de az csak jó, ha szabályosan közlekedsz. Főképp, ha még nincs rutinod.


Eszembe nem jutna, hogy emiatt valaki unalmas ember. Az ismerősöm az egyik legcsodálatosabb ember, akit ismerek, évek alatt sem untam rá. Ő is nagyon szabályosan vezet, és órákba telik míg így télen leparkol :)

2011. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

08:33 vagyok. Hozzátenném, hogy úgy mondom ezt, hogy apám híresen jól vezet és én sokáig azt hittem ez az alap, mindenki így tud (hát nem). Apám is szabályosan vezet, csak már ügyesen, rutinosan és gyorsan.

Na szóval szerintem nincs azzal gond, ahogy te vezetsz.

2011. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én rendszeresen közlekedek személy és teherautóval is. Főleg teherautó vezetésnél tapasztaltam, hogy a zebra előtt megállva csodálkoznak az emberek, hogy mehetnek. Általában meg is köszönik.

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2011. jan. 7. 09:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, néha még inteni is kell nekik, mert nem mernek elindulni :))
2011. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

mindenkinek így kéne csinálnia!


nemhogy szimpatikus az ilyen, hanem el is várnám :)

2011. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Szőke nő létemre mindenki kellemesen csalódott, hogy tudok vezetni, ráadásul jól, és még parkolni is, túlzás nélkül bárhová. :)

Annyi, hogy szeretek gyorsan vezetni, ezért néha kapaszkodnak a majrévasba, de ez nem azt jelenti hogy ámokfutok, mindig annyival megyek amit biztosnak érzek. Hónaljig érő ködben, jeges úton én sem száguldozok... értitek...


Szeretem ha egy férfi is biztonságosan, felelősségteljesen vezet, azt jelenti, hogy az életben is olyan. A virítós, kövérgázos típusokat kifejezetten rühellem és hülye parasztnak tartom csak. Ők többnyire azt hiszik tudnak is vezetni, aztán ők az elsők akik balesetet okoznak vagy felcsavarodnak az első oszlopra.


29/L

2011. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!