Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üzenetet küldtem egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzenetet küldtem egy lánynak, hogy szimpatikusnak találom, szeretném jobban megismerni. Magáról csak annyit írt hogy : kérdezz és mindent megtudsz. MSN-címe is ott volt. Igy hozzátettem hogy felvettem MSN-re. Lányok ti válaszolnátok erre a mail-re?

Figyelt kérdés
Nem írtam csöpögős, nyálas szöveget, tisztában vagyok vele, hogy nagyon szép, és ezt gondolom ő is tudja .
2011. jan. 7. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én ugyanezt válaszolnám,mivel te kerested meg feltehetően először te vagy kíváncsi és vannak kérdéseid,ez így működik,nem kezd egyből bele az élettörténetébe:)neked kell kérdezni
2011. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem eddig semmit nem rontottál el. ha nekem írna egy fiú levelet én is adtam volna neki egy msn címet és közöltem volna, hogy kérdezz és elmondom amire kíváncsi vagy.
2011. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem , de azóta nem jelentkezett be az oldalra , MSN-re sem ( remélem nem a címmel van a baj ) szóval a kérdés részét MSN-en bonyolítanám le vagy chaten az oldalon.
2011. jan. 7. 21:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Az oldalon írta magáról , hogy kérdezz és mindent megtudsz
2011. jan. 7. 21:21
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam pontosan


szóval nem ő adta meg , hanem én vettem fel szó nélkül , ha már megadta az oldalon

2011. jan. 7. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt írja, hogy "mindenkinek válaszolok" vagy "kérdezz", akkor 99%, hogy nem fogsz választ kapni.

Sajnálom, de üdvözöllek a való világban!

2011. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztató....
2011. jan. 7. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is így van. Lehet egy olyan msn címet adott meg, amit az ismeretleneknek tart fent.
2011. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!