Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért látod szimpatikusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért látod szimpatikusnak némelyik embert?

Figyelt kérdés

Üdvözletem


Arra keresem a választ, hogy milyen kisugárzás ragad meg téged, ami egy idegent rokonszenvessé tesz számodra. Akár az utcán sétálva megpillantasz vkit, vagy beszélgetés során mi az ami megfog benne és barátságossá teszi őt a szemedben?


2010. jún. 1. 00:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ehhez késő van XDDD
2010. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek az 1. válaszolóval:D

Majd holnap válaszolok kipihenten:D

2010. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Emlékeztet valakire, van rajta valami feltűnő, ami felkelti az érdeklődésemet, vagy olyan furcsa, hogy kíváncsivá tesz.
2010. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre még nappal sem lehet válaszolni. :)

De miért izgat téged ennyire a válasz? Mit tudnál vele kezdeni? Azt a valamit úgysem tudnánk leutánozni. :)

2010. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a szexuális kisurgázás, hogy minél előbb az ágyamba vigyem, am. első vagyok, és csak vicc :P:P
2010. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék átfogóbb képet kapni a szimpatikus emberek tulajdonságairól és hogy megértsem egyes emberek mért lesznek érdekesek és jó beszélgetőpartnerek és emlékezünk rájuk kedvesen míg mások nem gyakorolnak ránk pozitív benyomást, mert nem találtunk bennünk semmi érdekeset.
2010. jún. 1. 01:09
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudom megmagyarázni hogy miért. Nincsenek tudatos szempontjaim. Vagy szimpinek érzem vagy nem.
2010. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
mondjuk nem úgy jön oda hozzám, hogy "ne hárágudjá tezsvír, van egy szál cigid?"
2010. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó XDDDDDD ez így igaz
2010. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vmi mindig van ami megragad a másikban bármilyen apró jelentéktelennek tűnő dolog is. Engem ezek is érdekelnek. Ha pontosan nem is tudod mi, azért letudod írni, hogy nagyjából mégis mi keltett érdeklődést benne.
2010. jún. 1. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!