Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért látod szimpatikusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért látod szimpatikusnak némelyik embert?

Figyelt kérdés

Üdvözletem


Arra keresem a választ, hogy milyen kisugárzás ragad meg téged, ami egy idegent rokonszenvessé tesz számodra. Akár az utcán sétálva megpillantasz vkit, vagy beszélgetés során mi az ami megfog benne és barátságossá teszi őt a szemedben?


2010. jún. 1. 00:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát, szerintem akkor szimpatikus általában valaki és akkor fog meg, ha úgy érzem, hogy pozitív kisugárzása van. Tehát érződik és látszik rajta, hogy optimista, kedves, életvidám, intelligens, mosolygós, humoros. Számomra általában azok a szimpatikus emberek akár csak ránézésre is, akiknek kedves kisugárzásuk van. Mert vannak pl. olyan emberek, akik kifejezetten visszataszítóak, mert semmi kedvesség nem árad belőlük, az arcuk is olyan durva és olyan kis sunyinak meg aljasnak néznek ki. Mert vannak emberek, akiknél ezt érzem, ezt a negatív kisugárzást. Ismerek olyan lányt pl. aki tök jó csaj meg jól néz ki, én mégsem látom szépnek, mert egyáltalán nincs kedves kisugárzása. Mert a kisugárzással az ember magát a belsőt vetíti ki a külvilág felé meg hogy milyen ember. Pl. nyilván egy optimista embernek, aki mindig pozitívan áll a dolgokhoz, annak jobb a kisugárzása, mint egy depressziós, önmagát sajnáltató embernek. Szerintem aki magabiztosabb, annak nagyobb kisugárzása van, mint aki önbizalomhiányos. Szóval számomra a kisugárzás valahogy visszatükrözi a belső értékeket is. Van aki egyáltalán nem szimpatikus, mert nem látok benne semmi kedveset és nincs benne semmi, ami megfogna. Valaki pedig teljesen lenyűgöz, mert olyan pozitív kisugárzása van.

20/L

2010. jún. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]

Ha a karizmára gondolsz,itt tételesen levezetik neked.

2010. jún. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
fos
2010. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nehéz... Mert ugye vegyünk alapul egy buszon üldögélő nénit, mosolyog, nézelődik. Leülsz mellé, elkezd lotyogni, és vagy idegesítőnek és túl közvetlennek tartod, vagy örülsz, hogy valaki hozzádszólt és van kinek mondani a hozzáfűznivalót.

Nekem nem (csak) az optimista emberek szimpatikusak. Sőt... tulajdonképp a magabiztos emberek nem is biztos, hogy felkeltik az érdeklődésemet. Inkább azok, akik nem szólnak egy szót se és titokzatosak... Akik nem hangoskodnak és feltűnősködnek. Meg azok az emberek érdekelnek, akikben valami olyan tulajdonságot fedezek fel, ami bennem is megvan (rokonlélek).

Neked milyen emberek szimpatikusak?

15/L

2010. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azok az emberek akikkel értelmesen tudok beszélgetni a sablondumák nélkül, mosolyog és kedves. Veszi a fanyar,száraz néha sértő humorom, amit a legtöbben bántásnak értelmeznek.Kisugárzásra legyen visszafogott, de kicsit merész.
2010. jún. 1. 11:45
 16/18 anonim válasza:
mindig olyat keresünk,mint mi.én például imádok beszélni.és ezért szeretem,ha akivel ismerkedem nemkuka.és nem csak nekem kell kérdezgetni,hanem látom az érdeklődést.:)
2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a mosolygó, vidám emberek nagyon szimpatikusak :)
2010. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom mindenki olyan amilyenek látni akarod.Én naponta 1000-nél is több arcot és embert látok,mert olyan a munkám és igen gyakran tudatosan arra koncentrálok,hogy mindenkit szeretek.Mindenkibe keresem a szépet és jót,és magamban nagyon gyakran jó dolgokat kívánok nekik.Ezt azért teszem,mert tudom hogy sok stressz ér és azt nem akarom másnak átadni.De azt is megfigyeltem hogy ha én szeretettel nézek valakire vagy mosolygok,ö is szeretettel reagál ami nekem is jó.Tőlem függ mit akarok és mit gondolok,mert a gondolatok látszanak az arcon,ha azt gondolom hogy milyen paraszt mosolyoghatok hozzá,ö megfogja látni vagy érezni,nem leszek szimpi.Szóval gondolj jót szívedből és rengeteg szimpatikus embert fogsz találni.
2010. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!