Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fú, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fú, aki tetszik nekem, és szerintem én is neki, de cask facebookról ismerjük egymást, de ő nem mer elhívni ahogy látom. Ha én hívom el randira, az gáz? D

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:44
 1/9 BlackSword ***** válasza:
Próba szerencse... Ha nem próbálod meg, sosem tudod meg a választ... Engem vonz, ha egy nő tudja, hogy mit akar...
2011. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na megint egy faszbúkos delikvens
2011. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?Hívd csak el, hülyeség azt gondolni, hogy gáz.
2011. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gáz,gáz,gáz, kit érdekel ha mondjuk az? legyetek boldogok ha akarjátok akkor sárba is kefélhettek ha az tetszik
2011. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van egy fú :D
2011. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

de cask facebookról ismerik egymást.

Meg még vagy 8 hiba pár mondatban.

Azért hívd el, de ne írj neki sokat, mert elszalad.

2011. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, bocsánat a helyesírási hibákért, csak barátnőm kicsit sok csokilikőrt vett..:D

Szóval, ha így hívom el pl, hogy "vennem kéne xy dolgot a westendbe, eljössz velem?" így nem lenne olyan feltűnő, vagy gáz, nem?:D

2011. dec. 24. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Írj egy ilyet: Ahh de benedvesedtem *srác neve*-tól, olyan helyes :$ *.*! Aztán 1 perc múlva, jaaaj nem ideeee ezt a barátnőmnek írtaaam :OO bocsiiiii

Itt már biztos lesz bátorsága :D

2011. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a Westend.
2011. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!