Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha törlöm magam facebookr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha törlöm magam facebookról? (az ismeretlenek ismerkedő szövege miatt) L/18

Figyelt kérdés
Szóval, már nem is igazán használom a facebookot, ha nem lenne nem hiányozna kicsit sem. Az viszont zavar,hogy ismeretlenek ismerősnek jelölnek vagy ismeretlen pasik ismerkedő üziket írnak. Törölném magam facebookról. Csak nem lenne furcsa,hogy egy 18 éves lány nincs fenn facebookon?
2011. nov. 26. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
de szép lassan elhalványulsz majd eltünsz a nirvánába
2011. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Vicuska87 ***** válasza:
Én sem vagyok a facebook-on!
2011. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ismeretlen pasik ismerkedő üziket írnak? mily meglepő :D


ha nem írnának miként várnád el hogy legyen pasid? (leszarom ha most van) :)

2011. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is lehet törlöm magam 17!F létemre xD
2011. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne furcsa, végülis az iwiw-ről is azt tartották pár éve, hogy mekkora ciki, ha nem vagy fent, ma meg már az a furcsa, ha valaki még fent van, annyira visszaesett a használata a facebook miatt.


Én is megszüntettem a facebook fiókomat adatvédelmi okokból. Egyszerűen nem szeretném, ha a képeim, adataim ott lennének a szervereiken, miután töröltem, azután sem törlik őket.

Meg a sok ismerkedő üzenetet is meguntam.

Mióta töröltem magam, több a szabadidőm, amit értelmesebben tudok eltölteni, mint facebookozással.


Ha akarod, töröld magad, bármikor újra regisztrálhatsz, ha meggondolod magad.


19/L

2011. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3. agyhalál!

biztos,hogy nem facebookon ismerkednék

2011. nov. 26. 16:42
 7/18 Szuszmáóó válasza:

Sztem nem ciki, nekem sincs egy ilyen rendszeren sem profilom... max ha üzenetet akarnak neked küldeni ismerősök akkor az nehezebb..


21 F(öldszint)

2011. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
L/19 tejesen igazad van! mondjuk a facebook még mindig "menő" ,de szerintem már ez sem annyira mint kb. 2 éve... na akkor tényleg a csapból is a facebook folyt.
2011. nov. 26. 16:45
 9/18 A kérdező kommentje:
kösz a normális válaszokat!:)
2011. nov. 26. 16:46
 10/18 Szuszmáóó válasza:
Fölösleges másra hallgatni hogy mi "menő", mi "ciki". Az embernek van szabad akarata, akik a tömeget követik azok agymosottak vagy legalább is befolyásoltak.
2011. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!