Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha törlöm magam facebookr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha törlöm magam facebookról? (az ismeretlenek ismerkedő szövege miatt) L/18

Figyelt kérdés
Szóval, már nem is igazán használom a facebookot, ha nem lenne nem hiányozna kicsit sem. Az viszont zavar,hogy ismeretlenek ismerősnek jelölnek vagy ismeretlen pasik ismerkedő üziket írnak. Törölném magam facebookról. Csak nem lenne furcsa,hogy egy 18 éves lány nincs fenn facebookon?
2011. nov. 26. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

a ciki az, ha nem tudod beállítani a biztonsági beállítások között, hogy vadidegenek ne jelölhessenek és ne írhassanak neked üzenetet

én fenn vagyok, beállítottam mindent úgy, ahogy jónak érzem, csak olyan képeket töltök fel magamról, amiket bármikor bátran vállalok - és csak az ismerőseimmel tartom fenn a kapcsolatot facebook segítségével

arra pedig szerény véleményem szerint nagyon jó

2011. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szuszmáóó -> Teljesen igazad van!!
2011. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező két választásod van:


törlöd magad és talán van esélyed visszafordulni a vakvágányról az ember felé...


nem törlöd magad:


gyökér maradsz :D

2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyugi. Lehet élni fész nélkül is...
2011. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
töröld magad, aztán regisztrálj újra és vedd fel azokat, akiket akarsz. ha valaki olyan jelöl be, akit nem ismersz, akkor ne jelöld vissza!
2011. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Akkor a véleményem:

1. mitől lenne kötelező mindenkinek fent lennie facebookon? Attól, mert 18 éves lány vagy.. ha te ezt az internetes szolgáltatást nem használod, a te szuverén jogod. Ha úgysem használod, akkor nem fog hátrányosan érinteni, ha nem vagy fent. Ha meg mégis meggondolod magad, legfeljebb újra regisztrálsz.

2. Úgy tudom, lehet szabályozni, hogy kik küldhetnek üzenetet, kik jelölhetnek ismerősnek, stb. Minden adatodat csak az ismerősök számára teszel láthatóvá, aztán beállítod, hogy kívülről ne küldhessenek üzenetet, meg ne jelölhessenek, és garantált, hogy nem fognak tudni zaklatni. :) Adatvédelmi beállítások (jobb felső sarokban a lefele nyílra katt), ott a "Hogyan lépsz kapcsolatba" mellett beállítások szerkesztése, és ott be lehet egész jól állogatni.

2011. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves lány létemre nem vagyok fenn, és mégis teljes az életem.
2011. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem kamu facebook-om van. Nem a saját nevemen, semmi személyes adat és nincs kép sem. Lényegében "mese-facebook" van is- meg nincs is!
2011. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!