Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú de szerintem félig roma. Szerintetek ez mennyire öröklődik?

Figyelt kérdés

annyira jól megvagyunk meg minden... Folyton megnevettet, aranyos és szerintem helyes is. Holnap lesz a legelső igazi randink:)


A kérdésem a következő: a fiú nagyapja félig-meddig cigány származású, a nagymamája nem. Anyuja sem látszik annak, de még a vonások észrevehetőek (természetre nem,csak külsőleg). A fiú aki tetszik most 18, és csak annyi hogy kicsit kreolos a bőre meg barna a szeme. De nagyon intelligens meg minden..

Nem tudom, hogy elengedjem az egész dolgot a 'fejem mellett' vagy mit tegyek? Nem terveznék vele hosszútávra persze mert csak 16 vagyok.


2011. dec. 16. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hosszútávra semmiképp ne tervezz.
2011. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem terveznék vele hosszútávra persze mert csak 16 vagyok.

Akkor meg nem mindegy?

2 hétre jó lesz az neked

2011. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ de leginkább a génektől! Barátom Apja roma anya fehér magyar! Ez a srác fal fehér de a bátyja kormos rendesen!
2011. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miért baj ha cigány?
2011. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
most lehet lepontoznak érte, de szerintem ez a roma/cigány megkülömböztetés elég hülye dolog.nem az számít hogy honnan jött valaki, hanem hogy mit tett.szerintem,ésszel végig gondolva, és nem indulattal, ahogy az sok helyen szokás, ha van egy ember, aki cigány,és nem lop,csal, hazudik többet,mint akármeik magyar,akkor miért kéne bántani ?csak azért,mert van olyan is, aki bűnöző,vagy akármeik börtönben van? attól még nem mindegyik cigány ember rossz ember.persze ha valaki anyira elvakult, akkor hiába is írok akármit.de szerintem amíg nem tett valaki olyat, amiért megérdemelné, nem kellene szidni.pl ez a lány,aki feltette a kérdést, neki biztos kedves ez a cigánygyerek,és azért írt ide.a kérdésre a válaszom pedíg:ha csak 16 vagy, akkor nem kéne ezen agyalni, majd ha 1 éve vele vagy, és komolyabbra fordul a dolog, akkor.addíg felesleges.
2011. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
utó irat:a roma kifejezés, az olyan, mint ha a német ember mondja magáról hogy német, akkor german-nak nevezi magát, vagy a görög hellén-nek. a cigányok cigányul egymást roma-ként emlegetik, de magyarul cigány nak hívják.
2011. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ismerősöm, aki nemhogy félig, hanem full cigány volt szerintem. De abszolút semmi gond nem volt vele. Sőt! Meg lehetett bízni benne.

A nagyobb gond a társaságával van. Szóval ha aggasztó a társasága, akkor egyszerűen hagyd a francba, mert ők jobban befolyásolják, mint a családja.

Javaslom nézd meg az ismerőseit facebook-on. Ha normálisak, akkor a sráccal is nyugodtan tervezhetsz.

Egyébként nekem sem a szívem csücske(hogy enyhén fogalmazzak...) a cigányok nagy része, de vannak akiket ismerek és teljesen normálisak.

2011. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ez az, hogy oké ha ő rendes (van ilyen, én is ismerek 1-2-t) de velük jár egy társaság: barátok, unokatesók, sógorok stb. És ők már neccesebbek sok esetben, mert óhatatlan hogy ne legyen közöttük rossz arc is. Pl egy osztálytársam is cigány származású, aranyos fiú volt meg minden, de ahogy egyszer nézegettem a facebook lapját) ment közöttük a "Dikkmá more há szívjam ki a..." és ez olyan kiábrándító...
2011. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
szerintem rugóskés volt a jele az oviban.
2011. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy most csak játszani akarsz vele, vagy kapcsolatot akarsz? A cigány téma meg tudjuk elég ingoványos, már csak a természetüknél fogva is brutálisak, szóval ha szakítanál vele, lehet hogy több darabban végeznéd, és ez nem vicc! Kicsit tájékozódni kellene a világban!
2011. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!