Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha beleszerettem...

Mit csináljak ha beleszerettem a pszichológusomba? :/

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:27
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most olvasd el újra, amiket ennél a kérdésnél írtunk!!!!
2014. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez a normális, felfogtam, de nem hiszem, hogy ezek után ugyanúgy meg tudnék nyílni neki.

Nem akartam, hogy ez legyen, ilyen érzések legyenek bennem, de így érzem, ezt neki is elmondtam, ezt már nem volt nehéz miután vallottam.

Eddig ő volt az egyik legfőbb bizalmasom, most meg nem érzek semmit, mintha idegen lenne már.

2014. jan. 9. 20:18
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
De pont ez a lényeg, értsd meg, hogy a terápiás kapcsolatban kell a kötődéseidet feldolgozni! Valószínűleg másoknak SEM mersz megnyílni, mert félsz attól, hogy sérülsz. Most itt a lehetőség, hogy dolgozz ezzel a félelemmel! :) Olyan lehetőséget kaptál, ami soha nem tér vissza! Ne vesztegesd el, mert az összes kapcsolatodra pozitívan hat ki, ha ezt most feldolgozod! És nem egyedül kell, a pszichológusod NAGYON NORMÁLISAN reagált, jó szakember, tudna segíteni!!!!
2014. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Értem, de azt nem értem, hogy most már miért idegen?
2014. jan. 10. 19:24
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt kéne VELE megbeszélned, megfejtened! :) Azért jársz terápiára, hogy ilyen kérdéseket megfejts! :)

(A saját érzéseiddel viszont neked kell dolgoznod! Beszélj az idegenség-érzésről a terápián, hidd el, hogy ez fogja meghozni a megoldást a bajaidra!)

2014. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Aha, csak ezzel meg az a baj, hogy idegennek "nem beszélek". Most akkor ugyanott tartunk, ahol 7-8 hónappal ezelőtt.
2014. jan. 10. 19:48
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
azta mindenit, te sokkal bátrabb vagy! Én nem mertem volna így a szemébe mondani.. Igen, válaszolt a levélre, nagyon hivatalos volt, mondta, hogy köszöni, hogy elmondtam, majd megbeszéljük sötöbö, de én nem megyek vissza többet az hétszentség
2014. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ideiglenes állapot, hidd el. :) Nekem is volt olyan a terápiámban, hogy azt hittem, most hónapokat estem vissza... de nem így volt! Az eddigi munka nem veszett el, most már sokkal könnyebb lesz megnyílni majd, mint az elején! Az egész terápia erre épül! Jó úton haladsz, és a legnagyobb butaság lenne most félbehagyni, mert akkor az összes eddigi munka kárbavész!
2014. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

Sokra megyek a bátorsággal :D :D


Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 11. 10:07
 40/52 A kérdező kommentje:
Köztetek amúgy hány év van a pszichológussal?
2014. jan. 11. 10:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!