Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beleszerettem a pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem a pszichológusomba, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ő a nő, én a férfi. Ha elmondom neki, akkor vége a terápiának, átad másnak. Vagy lehet valami esélyem?
2012. jún. 8. 02:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

nem várod meg,hogy leadjon,hanem te mész máshoz,őt meg randira hívod.

ha te is doktorátussal rendelkező férfi vagy,vagy közel vele azonos státusszal rendelkezel,nem komoly a lelki problémád,akkor semmi akadálya annak,hogy eséllyel indulj.

2012. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amivel járok hozzá, elég komoly. Nincs doktorim. Még nincs. A státuszunk nem azonos. Szerintem ő doktorandusz, de nem faggatom.
2012. jún. 8. 02:32
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
akkor annyi.
2012. jún. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
:D:D úristen :D am finoman csak úgy mellesleg kérdezz rá abból még nem lehet baj
2012. jún. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
en megmondanam neki hogy erzelmeket taplalok iranta es ezert nem illendo ha tovabb terapizanatok. ha netan tetszesz neki akkor lepni fog, ha nem akkor tartsd tiszteletben a donteset. es ez a status szoveg... kapja be az aki elkezdte. teljesen felingerel az hogy valakit a diplomai szerint kezdenek skatulyazni!
2012. jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
LOL :D
2012. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a kliense vagy,nem folytathat veled személyes viszonyt,még baráti kapcsolatot sem,mert tiltja a Szakmai Etikai Kódex.A terápiának egy adott szakaszában sok kliens érez vonzalmat a terapeuta iránt,ez a terápia gyakori velejárója,és általában nem tartós vagy nem valós érzelmek,csak a kezelés adott pontján jelentkeznek.Nem azt mondom,hogy nem szereted igazán,de előfordult már ilyen,LEHET,hogy veled is ez a helyzet.Fennáll tehát a lehetőség,hogy a terapeutád is ennek fogja tulajdonítani az érzéseid.Szerintem mindenképpen vidd ezt be,mondd el neki,hogy jól tudjatok tovább együtt dolgozni.Úgyis észreveszi,hogy van valami fontos,amit direkt kerülsz és szándékosan nem teszel róla említést.


pszichológus hallgató

2012. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A hallgatótól kérdezem (mindenkinek köszönöm az eddigi választ):

- honnan veszi észre, mit érzek, ha nem hozom szóba?

- ő számít rá, hogy bele fogok szeretni?

- honnan tudom, hogy kinézi belőlem, hogy ilyen történhet?

- ha elmondom, átad másnak, nem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 8. 13:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt veszi észre,hogy valami megváltozott a viselkedésedben,a kapcsolatotokban,látja,hogy titkolózol,kevésbé nyílsz meg stb,ennek többféle jele lehet,a jelek pedig egyénfüggők


Valószínűleg számít rá,hiszen ismeri a terápia menetét,állomásait,az egyes szakaszokban megjelenő általános tendenciákat,folyamatokat.Magyarán számít rá,hiszen elő szokott fordulni.


Nem biztos,hogy átad téged másnak,illetve ilyenkor ajánlanak egy másik terapeutát,akivel jobban együtt tudsz működni.Megbeszélitek a dolgot,és eldöntitek közösen,hogy tudtok-e így tovább dolgozni,befolyásolja-e ez a közös munkát.Ha ott tudjátok folytatni,ahol abbahagytátok,nem szükséges terapeutát váltani.

2012. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem R.E. a monogramja véletlenül ?:)
2012. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!