Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beleszerettem a pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem a pszichológusomba, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ő a nő, én a férfi. Ha elmondom neki, akkor vége a terápiának, átad másnak. Vagy lehet valami esélyem?
2012. jún. 8. 02:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Akkor inkább nem kockáztatok, nem mondok neki semmit. Nem szeretném elveszíteni, hiszen elégedett vagyok vele.


Nem R.E. - így nem ugyanaz a kiszemeltünk :)

2012. jún. 8. 15:40
 12/15 anonim ***** válasza:
gyónd meg neki én is azt tettem
2012. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megérte elmondani?

Ha elmondom vele, akkor átad másnak és azt nem szeretném.

Nem mondta, hogy átad, csak itt elég sokan írták le privátban.

2012. aug. 22. 01:05
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem fogja kockáztatni a karrierjét miattad. Te csak páciens vagy neki! Inkább egyszerűen kérj másik orvost, vagy keress fel mást, sokkal jobban jársz vele! Így a kezelése sem lesz hatásos, ha közben szereted!
2012. aug. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem orvos, hanem pszichológus.

Az a baj, hogy megjártam már sok orvost és pszichológust, de kevés ért a betegségemhez. Ez azon kevesek egyike, aki ért hozzá és amúgy hatásosak amiket csinál. Tehát váltani nem akarok, mert nagymértékű életminőségjavulást eredményezett már eddig is. Meg akarom tartani.

Viszont nagyon-nagyon szeretem!

2012. aug. 22. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!