Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asszem beleszerettem Josh...

Asszem beleszerettem Josh Hutchersonba! Ez gáz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
109 db fotó van le mentve róla trlómra, gyűloök minden lányt akivel együtt fotózkodott,és elolvastam az egyik blogger kisregényét mert róla szól!!!Oké nem tűnik soknak,de folyton rá gondolok!!!Mennyek el pszihomókushoz?!!?????

2013. dec. 31. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Valszeg kamu. :-)

Ha nem, akkor: "majd kinövöd".

Megfogalmazásból úgy tűnik: kamu. :-)

2013. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mik mennek......
2013. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%

1. Tanulj meg írni mert úgy sosem lesz a tiéd...

2. Keresd fel

(alternatív)2. Szeress bele inkább Liam Hemsworthbe mert ő még jól is néz ki...

2013. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs az íràsért telóról vagyok!És Josh jobban néz ki!!!Senki nem tud értelmes vàlaszt adni???
2013. dec. 31. 17:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jó az alternatív kettő xDD Ha a másik kettes nem megy, de ha ennyire fan vagy akkor figyelj hova megy és kövesd O_O
2013. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megtenné hogy valaki olyan is ír aki nemcsak kiröhögni tud???
2013. dec. 31. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, kislány(12)koromban én Leonardo DiCaprióba voltam szerelmes. Mára már kicsit szégyellem, de ez van :D
2013. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, gyakran előfordul tinilányokkal, hogy beleszeretnek egy hírességbe. Majd ha idősebb leszel és lesz párod, már csak nevetni fogsz az egészen :-)
2014. jan. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi,kinövöd. Velem is előfordult már. De ez nem szerelem,ez rajongás. Amúgy meg teljesen normális.
2014. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is így vok vele... nem tom mit csináljak de remélem hamar elmúlik mert már szó szerint szenvedek XD tudom h semmi esélyem de attól még totál oda vok érte..:)) van róla több tucat képem, minden nap rákeresek a neten az összes interjúját láttam stb.. a barátaim már kivannak :P XD
2014. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!