Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelező szűrővizsgálatok: az...

Kötelező szűrővizsgálatok: az orvosok hogy állnak hozzá a témához?

Figyelt kérdés

Ha orvos vagy, esetleg csak egészségügyben dolgozol és hallod a visszhangját, vagy van orvos ismerősöd:

Hogy közelítik a témát? Egyetértenek a bevezetésével? Nem értenek egyet?


jún. 30. 13:00
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
87%

47: A tüdőszűrés azért más, mert ott járványügyi szempont bejátszik, és megáll a mások veszélyeztetése, emellett regionális szükségszerűség alapján rendelték el, nem fűnyíróelven, és, ahogy írták, főleg a kommunista rendszerben alkalmazták, és szerintem még ott sem tudták betartatni sok esetben.


A kassza pénzügyi megterhelésének érdeke össze sem vethető a testi önrendelkezéssel akkor, ha nem áll fent járványveszély, sokkal erősebb az orvosi ellátás visszautasításának ALKOTMÁNYOS ÉS NEMZETKÖZI JOG ÁLTAL VÉDETT ALAPJOGA; ha fennáll, még akkor is bőven van mozgástér és lehetőség vitatni és együtt nem működni, mint a COVID is bizonyította.


HA VALAKINEK NEM TETSZIK, HOGY A HÜLYE DÖNTÉSEM KÖVETKEZTÉBEN A RENDSZERT TERHELEM, A RENDSZER ÁTALAKÍTÁSÁÉRT TESSÉK KAMPÁNYOLNI, NE ALKOTMÁNYOS ÉS NEMZETKÖZI JOG ÁLTAL VÉDETT ALAPVETŐ JOGKORLÁTOZÁST TÁMOGATNI.

júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
84%
51: Minden betűvel egyetértek! Az elcseszett eü. rendszert nem a kötelező szűrések fogják megreformálni.
júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek egyet a kötelező szűrésekkel. Ráadásul mivel leszel előrébb ha tudod hogy bajod van? Leszűrnek közlik hogy ez meg az van, de a további vizsgálatokra meg csak hónapokkal később kapsz időpontot mire már késő. Vagy Magánúton persze lehet menni aki kitudja fizetni...
júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
66%
Azt garantálom hogy bennem nem fog turkálni egy orvos sem. Ha szankcionálni fogják, kiköltözöm olyan országba ahol békén hagynak. Az oltást sem vettem fel, és milyen jól tettem, az idő engem igazolt.
júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
87%

Amikor már néhol a terhesség megállapításra a 13.hétre tudnak időpontot adni, majd pont el fogja bírni a rendszer a hirtelen megnövekedett méhnyakrákszűrést... Hogyne... Az a maradék nőgyógyász is igen hamar ki fog égni, aki még megmaradt az állami szférában. Vagy majd bevezetik az okj-s méhnyakrákszűrő szakmát? Hát kösz, én nem kérek ebből. Én annak a híve vagyok, hogy az egészségtudatosságot kéne növelni az emberekben. De vicces lesz, ha esetleg már semmilyen vagyona az embernek, hogy a büntetést kifizesse, majd leüli. 2 rab beszélget: te miért ülsz? Méhnyakrákszűrés. Te? Végbél... Kész vicc.

De ha már itt tartunk, a prosztatavizsgálat miért nem lesz kötelező? Ja, hogy Viktorunknak ahhoz nincs kedve, ő max carik egyet... Aha. Ok.

júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
82%
55. Persze kitűzik a kötelező szűrés határidőt, ahova nem jutsz be, a várólista miatt, így mehetsz magán dokihoz. :D Szerintem ilyen célja is van ennek.
júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!