Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy fogja bírni az ellátórend...

Hogy fogja bírni az ellátórendszer a kötelező szűrővizsgálatokat?

Figyelt kérdés

[link]


nézzük pl. a vastagbélrák szűrést...kijön hogy székletvér pozitív (baromi sok embernek fog kijönni mert minden kis vérre kijön..) utána ennyi embert mikorra fognak letükrözni.. majd fél év után kap időpontot mire már áttét van mindenhol..


jún. 26. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy
jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
anált minden fideszesnek
jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A szűrővizsgálatok abszolút menni fognak, hatalmas biznisz például a mammográfia és nem kell hozzá tulajdonképp orvosi személyzet, ezek végzésére elég bármilyen okj végzettség és átképeznek bárkit a diagnosztikára. Ahol sántít ez az azoknak a kezelése akiknél esetleg találnak valamit, az egész biztosan nem menne, látszik, hogy nem az emberek gyógyításáról van szó hanem már megint brutális pénzeket kapott pár fideszes politikus.
jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nálunk egy sima munkaalkalmassági vizsgálat miatt évente kötelezők voltak. Nem ért mi a cirkusz tárgya.
jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez mindennapi téma lesz itt?
jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3

Igen, oltári biznisz (egyes csókosoknak...) Aztán a mammográfiát nem is biztos, hogy látja szakember. Felmarkolják a pénzt a megjelent emberek után, addig fontosaz egész.


4

Ne haragudj, de hová kellett vastagbélszűrés vagy nőgyógy. vizsgálat??? (Oda se mennék dolgozni, az biztos...)


5

Igen, ameddig ilyen nonszensz ötlettel jön a kormányzat, addig remélem, minden nap felvetődik a dolog! (magasabb fórumokon is kellene!)

Téged nem zavar az ötlet? Kötelező jelleggel nőgyógyász és vastagbélszűrés? Na nee.

jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul decemberben eltörölték a kötelező munkahelyi orvosi vizsgálatokat is. (Amellett, hogy én sem értem, hol végeznek vastag-vékonybél szűrést, és citológiai vizsgálatot, mégis milyen munkahely, bordélyház?!)
jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7

Én örülök, hogy eltörölték a munkaalkalmasságit; engem nagyon zavart, még úgy is, hogy a mi orvosunk magasról tett rá, és kb. csak aláírta a papírt.

jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól mert reméljük senki sem olyan hülye hogy részt vegyen rajtuk
jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!