Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nekem azt mondta valaki, hogy...

Nekem azt mondta valaki, hogy nincs is vírus, az emberek feleslegesen bemennek az ellátórendszer terhelni egy kis köhögéssel, igaz ez?

Figyelt kérdés
Meg, hogy régen is volt influenza, meg tüdőgyulladás, és régen is fuldokoltak az emberek, még is itt vagyunk. Ezt egy nagyon hiteles ember mondta nekem itt a GYK-n! Csak ugye mi halandók a tévéből meg a zindexről tájékozódunk!
2020. nov. 8. 10:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy értitek, azért van leterhelve az egészségügyünk, mert az emberek BEMENNEK a kórházakba mindenféle kis hülyeséggel. Ez igaz lehet? :D
2020. nov. 8. 10:34
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

"Ezt egy nagyon hiteles ember mondta nekem itt a GYK-n!"

Ez volt a nap poénja. Talán privátban elküldte neked a virológus orvosi diplomájának a másolatát?

2020. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
A nagyon hiteles ismerősöd egy idióta kretén, meg az is, aki ezt elhiszi.
2020. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2020. nov. 8. 10:38
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Azt ugye olvastad, hogy napok óta 100 felett van a napi halálkozás emiatt a kis "hülyeség miatt"? Ez a kis hülyeség tönkreteszi a tüdőszövetet és a haldoklók szabályosan megfulladnak a saját vizenyőjükben? Ez nagyon nem influenza, az csak takony és izomfájdalom. A világszerte 1.200.000 halott az tényleg csak egy kis "hülyeség".
2020. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Lol, remélem nincs szavazati jogod ennyi ésszel.

Meg a nagyon hiteles gyk-s ismerősödnek sem, aki valszeg egy 15 éves kisfiú aki felnőttesdit játszik és van aki olyan alacsony értelmi szinten van hogy elhiszi neki...

2020. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Beszélgessetek vele, ő orvos 🤣 Ott van a linkelt kérdésben.
2020. nov. 8. 10:42
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Elolvastam az összes választ, egy kabaré ami ott megy. Az az elmeroggyant primitív gyökér akkor orvos ha én űrhajós vagyok.

Neked is sok eszed van hogy pont neki hiszel, mikor látod hogy egy fél mondattal porig tudják alázni a "doktor urat" mert annyival magasabban van egy random átlag ember intelligenciaszintje az övétől.


Ha én most azt mondom hogy államügyész vagyok akkor te azt mondod hogy én egy nagyon hiteles ember vagyok? Mert ő is csak bemondta hogy orvos, de bizonyítékod nincs. Az értelmi szintje alapján pedig sima gyári munkás.

2020. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as. Szerinted komoly a kérdésem?
2020. nov. 8. 10:47
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Provokáció miatt a kérdés jelentendő.
2020. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!