Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nekem azt mondta valaki, hogy...

Nekem azt mondta valaki, hogy nincs is vírus, az emberek feleslegesen bemennek az ellátórendszer terhelni egy kis köhögéssel, igaz ez?

Figyelt kérdés
Meg, hogy régen is volt influenza, meg tüdőgyulladás, és régen is fuldokoltak az emberek, még is itt vagyunk. Ezt egy nagyon hiteles ember mondta nekem itt a GYK-n! Csak ugye mi halandók a tévéből meg a zindexről tájékozódunk!
2020. nov. 8. 10:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

1. Alapvetően igaz, hogy sokan minden sz*rral háziorvoshoz / ügyeletre mennek, de azért, mert az egészségügyi rendszer rosszul van kitalálva. Pl. a háziorvosunk nem rendel csütörtök dél és hétfő reggel között. Volt, hogy ebben az idősávban ki kellett volna hívni legalább az ügyeletet, de mindig azt mondták, inkább a mentőket hívjuk. Innentől kezdve sürgősségi osztály, és 16-20 óra múlva haza. Ennyi. Ez feleslegesen terheli a mentőket, a sürgősségit és természetesen a beteget is.


2. Vírus van.

3. A COVID tünetei hirtelen is súlyosbodhatnak. Én megpróbálnám kifeküdni otthon, de ezt nem feltétlenül tanácsolnám egy veszélyeztetett embernek.

2020. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Vicces,mikor egy óvodás pattog kedves kérdező.
2020. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megérkezett a doktor úr 🥰
2020. nov. 8. 11:33
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok doktor úr, szimplán nem neked van igazad és szánalmasan tudatlan vagy
2020. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudjuk, járványügyi szakértő úr! Köszönjük! ❤️
2020. nov. 8. 11:37
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Az csak téged minősít, ha azt hiszed ezen az oldalon 10 ember van összesen es mindehova ugyanazok írnak.
2020. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%

A tudatlanok, vírustagadók éppen elég problémát okoznak.

Jelentsétek a kérdést.

2020. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2020. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!