Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ennyi idő után rátaláltam erre a kérdésre. Egyrészt mert a kérdező föltett egy kerdest, majd kikérte magának, hogy nem minden válaszoló vele értett egyet (tehát a kérdés nem kérdés volt), másrészt meg az is kiderült, hogy prostitúcióval több pénzt lehet keresni, mint tisztességes munkával. Ez is marha nagy meglepetés volt. Köszönöm az élményt.
2016. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ikrem, mindketten lányok vagyunk 17 lassan 18. Szerintem undorító, amit tettél. Mi az, hogy elvesztetted a bizalmadat benne? Szerintem meg rohadtul te árultad el őt! Beszéltétek volna meg egymás közt! Milyen jogon olvasod el az emailjeit? Három opciód lett volna: Úgy tenni, mintha nem láttál.volna semmit (ez nyilván egy rossz döntés lett volna), b) szólni a szuleidnek ( a legrosszabb döntés, megalazod, és soha többé nem bízik meg benned és elarulod gerinctelenul, bele se gondolva, hogy ez neki mennyire fájni fog, és tonkreteszed meg a szuleitekkel is a kapcsolatát) c) megbeszélni egymás kozott titokban. Így halkan jobb belátásra tudnád téríteni, atbeszelni a dolgot, megérteni őt, használva az empátia érzéket, ami neked nyilván nincsen, ha képes voltál elmondani a szuleiteknek.
2016. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!