Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
47%
Napi kamu 176.
2015. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy az egész történetben a legfontosabb mozzanat az, hogy belenéztem az emailjeibe. ha tudnám a jelszavát, hidd el, most azonnal belépnék a fiókjába és megnézném mit csinál, minden lelkiismeret-furdalás nélkül. ha már neki nincs esze, akkor megpróbálok helyette is helyesen cselekedni, ha ehhez az kell, hogy etikátlan dolgokat tegyek, megteszem, mert igenis fontos, hogy mennyire szarja el az életét
2015. jún. 9. 18:38
 33/62 anonim ***** válasza:
25%
Ugye tudod mivel van kikövezve a pokolba vezető út? Ezzel az álszenteskedéssel csak a saját fontosságodat akarod bizonygatni a szüleid előtt.
2015. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
38%
Mivel a szüleid nagy valószínűséggel ugyanolyan tehetetlenek lesznek mint Te, így annyi változott, hogy tudnak a dologról és örlődnek, aggódnak, bele betegszenek... :-(
2015. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
53%

Istenem komolyan, belépett a testvére e-mailjába, a testvére meg 18 évesen ku.rvának állt és a kérdezőt szidják? Látszik hová tart ez a világ.


(A svájci k.rvás sztori továbbra is kamu, tucatjával viszik ki szervezetten oda is a magyar prostikat, egyik sem milliomosként jön haza.)

2015. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
46%

".Ha jól csinálja a dolgát,akkor egy óra 15-20 ezer is lehet nála"


Ez így van.


Ami jobban aggasztana engem, hogy mivel csak 18, sok tapasztalata, életismerete nem lehet, hogy kétlem, hogy egyedül űzi a bizniszt.


Inkább ennek nézz utána, persze, ha nem kamu a kérdés.


Dolgoztam ebben a szakmában, 30 felett, de az biztos, olyan 18-20 év körüli lánykával nem találkoztam, aki teljesen egyedül, minden segítség nélkül szervezze a "munkáját". És ebben van a nagyobb veszély.


Max. 1-2 alkalmi dolog lehetett, rendszeresen kétlem, hogy egyedül dolgozna.

2015. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
egyébként elég borzasztó az, hogy ebben is mindenki azt látja, hogy én álszenteskedem, és ezzel akarok a szüleim előtt érvényesülni. talán van még valaki a világban akinek fontosak a kapcsolatai, ha ez annyira meglepő. eléggé nyomorult ember lehetsz, ha neked ez tűnik ki a kérdésből
2015. jún. 9. 19:01
 38/62 anonim ***** válasza:
23%

Szia, átküldenéd az ikertesód telefonszámát?

Köszi!

2015. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
24%
Nem kamuzok,saját magam mentem ki,beszélek németül.Csak mert valaki k.rv@ még lehet esze.23 elmúltam,senki nem kényszerített,én döntöttem így,terveim voltak,amihez nem volt elég a 3 műszakos 80 ezer forintos fizetés.De azt hiszel,amit akarsz,nem kell itt bizonygatnom végülis semmit.Aki nincs benne,az nem is látja át.Ami nem is baj.
2015. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
48%
Én is elmondtam volna. Talán még tudnak a szülők segíteni neki, elmagyarázni, megértetni vele, hogy nem ez a helyes út. Mennyire hat majd ki ez a későbbi párkapcsolataira, mennyit fog majd ez miatt szenvedni. Mert lehet lesz, aki majd elfogadja a múltjával együtt, de sokan lesznek azok is akik nem. Már pedig, ahogy idősödik az ember, úgy vágyik egy családra, gyerekekre. Mit fog mondani majd a gyerekeinek, akiket fel kell készíteni az életre? Elhiszem, hogy tapasztalt és minden csínyját, bínyját el fogja tudni mondani, hogy mire kell vigyázni, na de ha a szüleitől ezt látja a gyerek, szerinte mit fog csinálni? Menni fog az anyja után, ő meg majd aggódhat felnőtt fejjel anyaként, hogy mit tett... És akkor még nem beszéltünk arról, hogy ilyen fiatalon mennyi veszélye van ennek a szakmának és most itt nem az elrablásra gondolok.. de elég sok betegséget el lehet kapni. Hiába az óvszer, a nedvek keveredhetnek bárhol. Egy csókolózás, izzadság, egy köhögés stb. A lényeg az, hogy eléggé összetett és eléggé veszélyes dolog ez. Félő, hogy 30 éves korára egy kiégett vén asszony lesz belőle. Mert a fiatalságát erre áldozza, ahelyett, hogy még élne és szórakozna amíg megteheti, amíg a szülei "oltalma" alatt áll. Szerintem jól tetted, helyes döntés volt még ha ebből a szüleidnek nagy fejfájása is lesz. Nem hiszem, hogy boldogok lesznek a tudattól, hogy azért dolgoztak, szenvedtek, küzdöttek annyit, hogy ilyen munkával szerezze meg a lányuk a napi betevő falatot.... Ez a szülőnek a legnagyobb érvágás...
2015. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!