Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
64%
Azt összeszámoltad, hányan mentek át rajtad azért a házért? Gyenge napokon napi 2? 3 hét alatt az 42 pasas. Guszta... Ezt pedig fél év alatt 6x ismételted, ergó egy családi ház 252 menet. És a férjed szerint ez nem gond, a lényeg, hogy most jó feleség vagy. Nah, ő se lehet elkeseredett nagyon, hogy egyedül marad.
2015. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, szerintem helyesen cselekedtél. Ha a szerencsétlen tini hülyeséget csinál, akkor segíteni kell neki, az egész családnak. Ha az a gyanú merül fel pl., hogy a gyerek drogozik, ti tán nem kutatnátok át a szobáját, a holmijait, kedves válaszolók, Főleg, akinek gyereke is van? Mennyivel jobb ennél a prostitúció?

A szüleitek helyében, ha te tudsz erről, és hazudozol, iszonyúan csalódnék benned.

2015. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk csak, valahol elszámoltad magad, nekem nem stimmel az egész. Ha egy hónap (21 nap) alatt kerestél 4 millió 200 ezret, és fel évig voltál csak kinn az nem hatvan millió, hanem csak 25. Tegyük fel, hogy ebből mar tudnál venni egy hazat, de Svájcban hol laktál? Miből ettél? Nem olcsó ott az élet, és nem hinnem hogy ingyen laktál. Nekem egy barátnőm volt kinn Svájcban és több csajjal laktak együtt, de így is rendesen fizetett a csajnak, aki a szoban felül még a kuncsaftokat is szervezte, hirdette a csajokat, mert a pasik sem jönnek oda szép számmal, ha nincs hirdetve. Szóval ennek a 25 milliónak tuti elment a fele ott.
2015. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van,ott számoltam el,hogy a 4 milliót 15 hét helyett 15 hónappal szoroztam.Logikus, bocsi.Egyedül béreltem egy szobás apartmant,500 frankért/hét.A legkevesebb hónapban kerestem 20.000 frankot,ebből 1500 a lakás és 600 a hirdetésem.Ennivalóra kb.200 frankot költöttem.Az odavissza út 200 frank volt,tehát megmaradt a legrosszabb hónapban 17500 frank,ami 4.2m körül van,a többi hónapban 6-7 millió körül kerestem.Mint írtam a leggyengébb napon volt két vendég,ami nem sokszor volt,és én ezzel az átlaggal vezettem végig az összegeket az első hozzászúlásomban.A napi 800 frankkal.És ez Svájc,tehát nem hazudok,aki tisztában van az ottani árakkal,ezzel a melóval,tudja,hogy ott egy órára akár 500-600 frankot is kifizetnek a 10 ezer frankos fizetésükből.És ez nem most volt,hanem 4 éve.
2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
25%
Ja,a fél éves L-es bewilligung kimaradt,1500frank volt,abban a katonban,ahol dolgoztam egy évre adták,így még itthonról is fizettem a Krankenkasse-t nekik a maradék fél évre.
2015. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
42%
Ja még annyit,hogy mélyen belegondolva,lehet tényleg nem vagyok büszke,de arra igen,hogy nem maradtam benne.Mikor jöttek a lakásba a váltótársaim,mindig elmesélték milyen ruhákra,cipőkre,ékszerekre költöttek el 2 milliót.És otthon laktak anyuval.Vagy vitték a "párjuknak" a pénzt.Én azért fel tudok mutatni valamit.Kemény ára volt,de mikor itthon voltam a nyomorban,nem azt kérdezték az emberek,hogy van mit ennem,tudom fizetni a számlákat,hanem azt,hogy na mennyi a fizetésem,hova megyek hétvégén,hova megyek nyaralni,stb.?Na de ez van,nem is kívánok többet hozzászólni,hiszen a téma nem ez,de jó volt leírni,akkor is ha elítéltek.Hiszen csak egy ember ismeri a múltam.További szép estét!
2015. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
26%
Én elhiszem a Svájci dolgot, vannak rengetegen Németben,Svájcban, Ausztriában is bordélyházakban magyar csajok. Egy német honlapon 160euró/45 perc, és ez alsó határ... ennek a sokszorosa megy egy nap.
2015. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
És abból a 160 euróból képzelheted, hogy mennyit kap a csaj.
2015. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
40%

Jó, én meg TUDOM, mert voltam prosti, Svájcból 40 év felett is, ha valaki jó (itt nem csak külalakot értek, hanem zusammen szolgáltatást), simán keres 2 milliót 1 hónapban!!!!


Tudom, ezt nehezen emésztik meg a havi 70 ezret keresők, de ez van!

Én műszaki diplomával mentem ki. Na und? Vesse az első követ.....


Hagyjuk már az irigységet, nekem sok pasi megmondta (nem hülyék), simán élnének belőle, ha tehetnék.


A feleségek meg nyugodtan pontozhatnak. A vendégek 80%-a házas, és nem mi csábítottuk el őket, maguktól jönnek, az unalmas, "tökéletes" feleségek mellől.


És ez még a jobbik eset, ha nőhöz mennek, de pasikhoz is mennek. Nagy számban! Tökéletes családapák.


AKinek ez nem tetszik szálljon magába! AKkor is ez van!!!!!


Gyönörű, tökéletes feleségeket csalnak meg nálunk, rendszeresen. És nem ritkán pasikkal :)


Lehet lepontozni, a valóság EZ!!!!!

2015. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
50%

#48: ne krimiket nézz. A lányé a 60% minimum, és kifizetik, mert tudod, ott legális a dolog, és nem kockáztatnak. SOHA nem volt elszámolási vitám, mindig megkaptam, amiben megegyeztünk, különben aznap léptem volna le az adott helyről. És terjed as legenda prsoti körbe, hova érdemes menni, hova nem.


Nem csak buta 18 éves cigánylányok vannak, akik bármit megesznek, hanem felnőtt, tapasztalt nők is. Nehezen vágják őket át :)

2015. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!