Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Amúgy őszintén, ti ölbe tett kézzel ültetek volna, és néztétek volna hogy a testvéretek ezt csinálja? Aki elvileg még sokra akarja vinni az életben, és az esze is meg van hozzá? már beszéltem vele, nem egyszer, nem kétszer, ha ebből nem ért kihez forduljak? a rendőrséghez, mert nem adózik? vagy mi a jobb ötlet, mint hogy a szüleim segítségét kérem? szerintem ez már túl nagy probléma ahhoz, hogy azzal foglalkozzak, hogy úristen árulkodtam
2015. jún. 9. 17:39
 22/62 anonim ***** válasza:
27%
Ha van esze,akkor így is sokra viheti.Mondom én,aki ugyanezt csinálta fél évig.Bár én külföldön voltam,első alkalomkor kivettem itthon egy üres lakást,bebútoroztam,5 hónap múlva pedig vettem egy kertes házat,a melléképületébe pedig csináltam egy azóta is működő vállalkozást.Rndszeres vérvizsgálattal,csak óvszerrel,a kuncsaftköröm megválogatásával.Én büszke vagyok rá.Gondolhat mindenki azt,amit akar.Férjem tudja,lehet egyszer a gyerekemnek is elmondom.Tudjátok mit mondanak?K..vából lesz a legjobb feleség.És mindenki szakmával a lába között születik,csak van,aki tovább tanul.
2015. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
36%
Jól tetted. Ez egy olyan gond, amit közösen kell megoldani. Mert itt bárhogy is próbálják bemesélni az álszent szöveggel, hogy "az ő élete, magánügy", a prostitúciót általában az ember nem jószántából választja, hanem kényszer.
2015. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
74%
22: Jót nevettem ezen, köszönöm. :D
2015. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
40%
22-es: igen, a gondolatok szabadok. Azért a gyereked fejét megnézném majd! Büszke vagy rá? Addig, amíg rá nem jön a gyereked, és nem fog szégyellni mindenki előtt. Nagyon szánalmas, főleg, hogy ugyanennyit elérhetsz normális úton is, csak néhány évvel később. Nem éri meg. EGyáltalán nem éri meg.
2015. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 22-es, jol teszed ha elmondod a gyerekeidnek talán ok is ugyanezt fogjak tenni pár év múlva, és akkor igazán büszke lehetsz a pin@ddal összekeresett kerteshazra.
2015. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
36%

Senki nem fog összekúrni sehol a világon fél év alatt egy kertes házat. Ez kamu, de tök mindegy.


Kérdező, szerintem nagyon is jól tetted, hogy elmondtad. Egyrészt a testvéred, a családtagod, "muszáj" rá vigyáznod. Másrészt meg ne gyertek már ezzel, hogy 18 éves, felnőtt, azt csinál amit akar. Amíg az anyja, apja tartja el, az ő házukban él és csak 18 éves, addig csak egy gyerek. Az, hogy valaki szavazhat 18 évesen meg vehet cigarettát még rohadtul nem teszi felnőtté.

Amúgy elég olcsón adja magát, ha amellett, hogy eltartják, "csak" ezekre futja. Remélem arról is tájékoztattad, hogy a törvény bünteti azt amit csinál.

2015. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
35%

Abszolút jól tetted!

Én is ezt tettem volna!

2015. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
32%
Akkor számoljon aki nem hiszi.Svájcban 400frank (akkor 245 forinttal számolva) volt egy óra,98.000,ebből a gyenge napokon volt kettő darab.Napi szinten az már 200.000,és ez volt a minimum nap.És havonta 3 hetet voltam,egyet itthon.Számold már ki 200.000x21=4.200.000 szorozva 15 héttel.Egy kicsit több mint 60 millió.
2015. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
36%

a gmail ugyanis bejelentkezve marad, ha nem lépnek ki, még ha a gépet ki is kapcsolják. utána használtam és automatikusan bejelentkezett a fiókjába


És persze akkor el is kell olvasni az üzeneteit...

2015. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!