Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
36%

Csak gratulalni tudok

Miert avatkozol bele olyan dologba, amihez semmi kozod?

2015. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
39%

Igen, rosszat tettél. 18 éves, felnőtt. Az ő dolga.


Mik azok a drága holmik?

2015. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
31%
Rosszat tettél.Semmi közöd a testvéred magánéletéhez.Az ő dolga,hogy mit csinál.
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg ez volt a helyes. Maholnap tönkremegy nem csak testileg, de lelkileg is, kiég, és nem lesz csak egy üres pléhdoboz. Aki szereti a másikat, vigyáz is rá.
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Azért megnézném, hogy ti mit tettetek volna a helyemben, mikor ő volt az, akihez a legközelebb álltam, mindent elmondtam neki, és egyszer csak rájöttem hogy egy k..va Minden bizalmamat elvesztette, és mivel a testvérem, valamint a szüleim gyereke, szerintem joguk van tudni. Gondoljatok már bele, ha ti lennétek szülők, ti is hallani akarnátok, még ha nem is kellemes dolog
2015. jún. 9. 17:16
 6/62 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem először mindenképp vele kellett volna beszélned erről. Egyébként pedig nem illik kutakodni senkinek sem a személyes dolgai (és e-mailjei) közt.
2015. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
45%
Nem tettél rosszat. De mégis hogy a francba láttad meg az e-mailjeit, te kis hacker? :)
2015. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
56%
És mégis hogy a francba láttad te az emailjeit?
2015. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Hónapokkal ezelőtt tudtam meg a dolgot, teljesen véletlen volt, a gmail ugyanis bejelentkezve marad, ha nem lépnek ki, még ha a gépet ki is kapcsolják. utána használtam és automatikusan bejelentkezett a fiókjába, és akkor is éppen emaileztek, nem én akartam megtudni, talán jobb is lenne ha nem tudnék róla. elmondtam neki, azt mondta befejezi, a szemébe mondtam, hogy ha ezt csinálod, egy k..va vagy, azt hittem hatni fog rá. most jött elő a dolog, hogy 10ezres ruhákat meg 20 ezres parfümöket talált anya nála, valamint egy új iPhone 6-ot láttam a táskájában, ezzel telt be a pohár, és elmondtam anyáéknak, mivel már nem egyszer kérdeztek rá, hogy honnan van ennyi pénze a testvéremnek, és mindig falaztam neki. többé nem fogok ilyenben falazni
2015. jún. 9. 17:21
 10/62 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom mert nőről beszélünk, aki képes eltárolni a gépen a jelszavait, így marha nagy hackernek kell lenni, hogy valaki belelépjen.

Amúgy érdekes nézőpontja van itt másoknak. Én szülőként szeretném tudni, hogy az egyik lányom k*rválkodik. Inkább legyen a másik ilyen, aki "beárulja", minthogy fogalmam se legyen róla, hogy mit művel.

2015. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!