Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy van kereslet a prostikra, nem jelent számukra erkölcsi rehabilitációt. Drogra, piára, cigire, sőt bérgyilkosra is van igény, ennek hiányában nem léteznének.


Én is egyedül teremtettem meg az egzisztenciámat (nem akármilyet) tisztességes és kvalifikált, ezért jól fizető munkával. Igaz, hogy ehhez tanulni kellett, nem keveset, és a tanulás mellett is dolgozni, mert nem származom milliomos családból. Ne akarjátok már elmesélni, hogy nincs más út, mint pénzért k.félni, főleg egy valóban okos nőnek.

2015. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
71%

Es attol mert nektek jol ment a k****lkodas es kitudtatok lepni, mi a biztositek arra, hogy a kerdezo testverenek is menni fog es semmi baja nem lesz ebbol a kesobbiekben?

Amugy undorito, hogy szinte ezzel dicsekedtek, kopnivaloak vagytok. Olcso nok, akiknek konnyebb volt ez az ut... Fujj.

Gratula! ;)

20/N

2015. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
87%

"A feleségek meg nyugodtan pontozhatnak. A vendégek 80%-a házas, és nem mi csábítottuk el őket, maguktól jönnek, az unalmas, "tökéletes" feleségek mellől.

És ez még a jobbik eset, ha nőhöz mennek, de pasikhoz is mennek. Nagy számban! Tökéletes családapák.

AKinek ez nem tetszik szálljon magába! AKkor is ez van!!!!! "


Ne haragudj, de a férfi nem azért megy prostihoz, mert unalmas a feleség, hanem mert rajta nem akarja kiélni a perverzióit, őt nem akarja megalázni, a prostival meg ugye bármit lehet, bárhogy lehet használni... Az meg más dolog ha a férj biszexuális. Ne akarjátok elhitetni, hogy ez követnivaló és, hogy az okos nők élnek meg ebből. 31/F

2015. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Elég undorító, hogy erre büszkék vagytok, aki elmegy k..vának, az azért teszi, mert nincsenek ambíciói és kitartása ahhoz, hogy emberi módon küzdje fel magát egy olyan pozícióban, ami úgy fizet, hogy meg lehessen élni belőle. Nagyon boldogok lehettek a többmilliós keresetetekkel, hogy ilyen áron éltek úgy, ahogy. És képesek lennétek egy 18 éves lánynak a szemébe mondani, hogy csináld, jó ez, sok pénzed lesz. Undorító
2015. jún. 10. 13:13
 55/62 anonim ***** válasza:
60%
49. Szerintem senki nem irigykedik rád, még 40 évesen is a szakmában vagy, hát szánalmas. A csomagodról meg ne beszéljünk, mert szerintem ha itt páran látnák, hogy mit vállalsz be vadidegen pasiknál, hát a gyomruk tartalma kijönne. Kedves kérdező, jól tetted, hogy szóltál. A tesod pont még abban a korban van, hogy nem fogja fel mit tesz. Én fodrász szakmában dolgozom 15 éve, hajat hosszabbítok, nagyon sok hasonló lánnyal találkoztam, az elején a vendégeink 90 %-át ők tették ki. Nagyon kevesen tudtak belőle jól kiszállni, egy jó részük, mint az egyik válaszadó is, még 40 évesen is benne van. Viszont még akik fel is mutatnak valamit, azoknak is teljesen eldeformálódott a lelkiviláguk. Az átlagos élethez vissza se tudnak térni. Talán még azok szerencsésebbek, akiket egy gazdagabb pasi kivett a munkából. Aki pedig házat vett, ha olyan marha okos lettél volna, nem a testedet árulod, azért nem hiszem, hogy a férjed elolvad a büszkeségtől és a helyedben ezt szégyellném és életem egy sötét korszakaként gondolnék rá. Egyébként pedig miért is lenne normális, hogy egy férfi pénzért megvesz egy nőt? Aki prostihoz jár úgy, hogy otthon megkap mindent, az nem normális.
2015. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
36%

Barátnőm prostituált.

Nem ez a "tanult szakmája" ápolónő. Hét közben egy 90éves nénit gondoz havi 70ezerért, hétvégén a kétszeresét megkeresi. Hetente.

Öt éves a fia, édesanyja rokkantnyugdíjas. Ők úgy tudják hogy osztrákban háziápol, valójában egy másik településen egy minigarzont bérel.

Gyönyörű nő, megválogathatja az ügyfélkörét. Egyetlen perverz vendége van, aki kéthavonta egész éjszakára kifizeti. Az a perverziója, hogy főzzön rá a barátnőm valami "magyarost" nézzenek filmet és lovagolja meg, és beszélgessenek. A pasi ezt nem kapja meg az asszonytól.

Nem így tervezte barátnőm sem, de ez van.

2015. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Kérdezö történt valami változás?:)
2015. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Azóta mindennapos veszekedés van és a kérdező megbánta, hogy elmondta a szüleinek.


Én erre tippelnék.

2015. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:
Fiú vagy lány?
2015. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha az én lányom lennél én büszke lennék rád ! Jól tetted,hogy elmondtad a szüleidnek ! 36/F
2015. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!