Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rájöttem, hogy a 18 éves...

Rájöttem, hogy a 18 éves ikertestvérem pénzért szexel férfiakkal, rosszat tettem, ha elmondtam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van, hogy elmondtam a szüleimnek, de biztos a dolog, mert láttam az emailjeit, és ráadásul nagyon drága holmikat találunk nála, olyanokat, amikre neki nem lenne pénze, ha nem ezt csinálná. Rosszat tettem, vagy ez volt a helyes?
2015. jún. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
12%
Irigy vagy?
2015. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
30%

Érdemes elolvasni: [link]


A szüleid mit akarnak tenni azért, hogy megállítsák? Azon túl, hogy lekrvázod, amit valószínűleg már ő is tud, mit akartok még tenni azért, hogy felfogja, a pénz nem boldoggá tesz, hanem megöl, ilyen áron?

2015. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
a másik, hogy azért én még egy 18 éves nőt annyira nem neveznék k..válkodás terén felnőttnek, de jó tudni, hogy nektek ez a véleményetek. másrészt egyáltalán nem vagyunk rossz anyagi helyzetben, sőt, többet megengedhetünk magunknak mint sok ember, csak épp a szüleink nem halmoznak el pénzzel
2015. jún. 9. 17:25
 14/62 A kérdező kommentje:
pár órája beszéltem erről anyáékkal, még nem volt alkalmuk beszélni a testvéremmel, hidd el nem fogják szó nélkül hagyni
2015. jún. 9. 17:26
 15/62 anonim ***** válasza:
81%
Igen, 11-es, tuti irigy, amiért izzadós, kövér, gazdag pasik bánnak vele úgy, ahoyg a saját feleségükkel sosem tennék. Másra sem vágyik a kérdező 18 évesen, mint arra, hogy össze-vissza használják a testét, cserébe egy Iphone-ért. Vannak ám még normális nők, bármilyen meglepő is számodra!
2015. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
26%

Egypetéjű ikrek vagytok? Már csak azért is, ha a tesód qrválkodik, akkor elég rosszul érintene, ha egyszer összekevernének vele.

Szerintem jól tetted. El kéne beszélgetnetek egymással, mert ha tényleg hasonlóak vagytok, akkor nem csak az ő, hanem a te híredet is ronthatja, illetve hosszútávon ez nem egy kifizetődő dolog, néha a könnyebbnek látszik, de később lesz meg ennek a negatív oldala.

2015. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
kétpetéjűek vagyunk, nem hasonlítunk, de igazából bennem ez most fel sem merült, inkább az, hogy 3 hónap múlva mindketten kezdjük az egyetemet pesten, jelenleg egy kisvárosban lakunk, ha oda felkerül, nem tudom mi lesz vele. ráadásul attól félek, hogy ha már egyszer megtapasztalta, hogy milyen egyszerűen lehet pénzt csinálnia ilyen módon, nem fog tudni kiszállni
2015. jún. 9. 17:29
 18/62 anonim ***** válasza:
25%
Olcsón tudja magát eladni, mert nincs semmi mögötte, se hírnév, se egy celeb múlt. Ezek a lányok max. pár ezret kapnak egy menetért. Sajnálom, azért a telefonért nem egy kört ment. Annyira nem egyszerű ez sem, majd rájön, amikor a nemibeteg gondozóban ül a váróban.
2015. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
38%
Hát gratulálok... Most hogy jól kiárulkodtad magad mivel lesz jobb? A testvéred meg a szüleid jól összebalhéznak, mindenki feszült és ideges lesz, szüleid majd megpróbálják kalitkába zárni meg mindenben akadályozni. Erre tesód még jobban elkezd majd hazudozni. Nem jó amit csinál, szó se róla. De nem a te dolgod! Ja és persze itt van vége a ti jó kapcsolatotoknak is.
2015. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
32%
Én viszont azt gondolom,hogy felnőtt.A pénzszerzés nem éppen veszélytelen módját választotta,de attól még az ő élete.Kalitka?Ugyan már nevetséges.Ha jól csinálja a dolgát,akkor egy óra 15-20 ezer is lehet nála,akkor pedig 3 napon belül oda költözik ahová akar.Ezzel csak magatok ellen fordítottátok.
2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!