Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos a problémám,...

Szerintetek jogos a problémám, vagy anyámnak van igaza? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy összejöttem egy pasival, aki 20 évvel idősebb tőlem. Itt most valószínűleg megvan mindenkinek a véleménye, de nagyon szeretjük egymást, nem a pénzére megyek, ő meg nem csak egy-egy alkalomra akar. Lehet, hogy sokan nem értik meg, megvan az oka, hogy miért idősebbel álltam össze. Kb. 4 hónapja vagyunk már együtt, szüleim tudják, hogy idősebb, természetesen elmondtam nekik, vállalom és nem szégyenlem. Szüleim soha sehova nem engedtek el, és nem is engednek, barátnőmhöz sem, ha egyszer át is megyek, akkor is csak a vita van belőle, meg a sértődés. Barátomhoz elengedtek nagy nehezen minden szombaton reggel, és este jövök haza. Ott aludni nem engedtek, ezért egyszer mondtam anyámnak, hogy ott szeretnék aludni, és úgy mentem el, hogy tudja, hogy ott alszok. Azóta is ott aludtam, nem volt belőle baj. Ma viszont mondtam neki, hogy szeretnék elmenni 5-6 napra valahova egy kicsit barátommal nyaralgatni, az országon belül persze. Erre elkezdett csapkolódni, ordibálni, kiverte a hisztit, hogy arról volt szó, hogy szombatonként megyek csak. Kicsit összevesztünk, mert tulajdonképpen őt nem az érdekli, hogy én hova megyek, kivel vagyok, hanem hogy akkor nem vagyok itthon. Mindig is az volt az egyetlen célja velem kapcsolatban, hogy üljek itthon a szobámban, beszélgessek vele, legyek el vele, és mindenben adjak neki igazat, különben megsértődik, és veszekszik. Majdnem fél éven belül 18 éves leszek, szerintem nem kértem akkorát ezzel az 5-6 nappal, amekkorának ő gondolja, ráadásul nem gondolom azt, hogy megbízhatatlan lennék. Soha nem ittam, nem jártam bulizni, tanulok, nem tudom mi lehet a baja, amiért nem tudna elengedni. Nagyon el vagyok keseredve, mert szerettem volna elmenni, kicsit kiszakadni az itthoni környezetből, az állandó vitákat kicsit itt hagyni, minden nap folyamatos stressz itthon, nem csak azért mert nem engednek el sehova, hosszú lenne leírni. Szerintetek jogos, hogy nem enged el?

2014. aug. 11. 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
52%

17 évesen 3 szexuális kapcsolat

büszke lehetsz magadra

legalább tudjuk mit szeret benned:)

2014. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
79%
Mondhatni sajnos ilyen a világ. 14 évesen ciki ha valaki szűz.
2014. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Én egy 4 hónapos kapcsolattal akkor sem engedtem volna el "nyaralgatni az országban" a gyerekemet, ha nem lenne ekkora a korkülönbség köztük. Ismeretlennel meg főleg nem. Az lett volna a minimum, hogy megismerem, tudom, hogy kivel megy, tudom, hogy hova megy. És ez vonatkozik az ottalvásra is.
2014. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
58%

tudod ha 18 lenne a pasid a szüleid akkor is mondhatják azt, hogy nem mész sehova.

majd ha felnőtt leszel akkor azt csinálsz amit akarsz, de nem vagy az, a tojáshéj ott fityeg a seggeden, hiába dugtál már 3 pasival vagy 30-cal. nem ettől felnőtt a felnőtt. a felnőtt éli a saját életét, munkája van, eltartja magát, felelős döntéseket hoz.


amíg nem vagy az, addig lesz meg ez a pasid is.

végül is, ha majd jöhetsz mehetsz, mi izgalmas lesz neki benned? semmi. uo. leszel mint a felnőtt női, akikkel vége lett. erre izgul fel, ettől indul be, erre gerjed. nem szégyen ez, csak te nem látod.

2014. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
55%
26 éves vagyok.Eddig 3 szexuális kapcsolatom volt,ebből a 3. a jelenlegi férjem.
2014. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
96%

tudod ha felnőttek agytok, komoly érett kapcsolatban akkor a pasid szépen elmegy a szüleidhez, bemutatkozni, beszélgetni - ahogy azt szokás, ha 18, ha 40. mert így illik!

18évessel se mennél el sehova, ha nem ismerném szülőként!!!!!

a párodban is legyen annyi férfiasság, hogy ezt megteszi. vagy talán fél az igazi apucitól? vagy talán nem vgy olyan fontos, hogy ezt meglépje?

2014. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
38%

45 Igazán gratulálok! Szerintem abszolút a magánügyed, mint ahogyan a kérdezőnek is, hogy hány férfival feküdt le. 17 és fél évesen nekem is volt már minimum 3 barátom, és néhány egyéjszakás is. Nem kell ezen semmit szégyellni. Legalább van tapasztalatom, ennyi.

Csak kicsit már uncsi, hogy a gyk-n mindenki adja a szende szüzet, közben meg ugye ki tudja mi az igazság.........

2014. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

Már írtam azt hiszem, hogy barátom el akart jönni bemutatkozni, meg is beszéltük, hogy akkor eljön, vidéken lakom, évek óta építkezünk, van egy kisebb földünk, néhány állat, mondta, hogy szívesen segít bármiben, addig is tud kicsit ismerkedni szüleimmel. Így indult az egész. Aztán amikor anyám megtudta mondta, hogy ő biztos nem kíváncsi rá, apám teljesen ismeretlenül leminősítette, és így úgy gondoltam nem hívom ide.

De azt viszont biztosan írtam feljebb, hogy 3 barátom volt, az nem jelenti azt, hogy minddel le is feküdtem. Nem gondolom magam szajhának, de erről mindenkinek meglehet a véleménye. Nem a negatív véleményekkel volt bajom, nyilván ha kiír az ember egy kérdést a negatív vélemény is benne van a pakliban. Csak nem értem miért kell látatlanban azt mondani, hogy csak arra kellek neki. Sokaknál van nagy korkülönbség, ennek ellenére boldogan élnek.

2014. aug. 11. 16:18
 49/74 anonim ***** válasza:
44%
Így igaz,sokaknál van nagy korkülönbség. Csak az a lényeg, hogy 30 éves 50 évessel, már felnőttek. de egy 17 éves, csak sérülhet ebben. Ezt tényleg vedd segítségenek, hiszen sok mindent láttuk már.
2014. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
48%

miért mire kellesz neki őszintén?

- családalapításra?

- elvisz egy céges bulira?

- bemutat a szüleinek/barátainak?

- elmeséli a napját, te meg rávágod, hogy hétfőn témazáró?

- büszke rád? (nem te e hibád, de egy 17 éves még semmit sem ér el)

- felnéz rád?

- egyenrangú partnerként kezel? ( ha igen, az ő portáján kell körbenézni)

- NŐként néz rád vagy kislányként? (utóbbira szavazok)

- érett, felnőtt kapcsolat ez?

- nem öröm neki, hogy mindent neki kell fizetni te meg a szexet adod érte cserébe? nem megalázó?

2014. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!