Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos a problémám,...

Szerintetek jogos a problémám, vagy anyámnak van igaza? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy összejöttem egy pasival, aki 20 évvel idősebb tőlem. Itt most valószínűleg megvan mindenkinek a véleménye, de nagyon szeretjük egymást, nem a pénzére megyek, ő meg nem csak egy-egy alkalomra akar. Lehet, hogy sokan nem értik meg, megvan az oka, hogy miért idősebbel álltam össze. Kb. 4 hónapja vagyunk már együtt, szüleim tudják, hogy idősebb, természetesen elmondtam nekik, vállalom és nem szégyenlem. Szüleim soha sehova nem engedtek el, és nem is engednek, barátnőmhöz sem, ha egyszer át is megyek, akkor is csak a vita van belőle, meg a sértődés. Barátomhoz elengedtek nagy nehezen minden szombaton reggel, és este jövök haza. Ott aludni nem engedtek, ezért egyszer mondtam anyámnak, hogy ott szeretnék aludni, és úgy mentem el, hogy tudja, hogy ott alszok. Azóta is ott aludtam, nem volt belőle baj. Ma viszont mondtam neki, hogy szeretnék elmenni 5-6 napra valahova egy kicsit barátommal nyaralgatni, az országon belül persze. Erre elkezdett csapkolódni, ordibálni, kiverte a hisztit, hogy arról volt szó, hogy szombatonként megyek csak. Kicsit összevesztünk, mert tulajdonképpen őt nem az érdekli, hogy én hova megyek, kivel vagyok, hanem hogy akkor nem vagyok itthon. Mindig is az volt az egyetlen célja velem kapcsolatban, hogy üljek itthon a szobámban, beszélgessek vele, legyek el vele, és mindenben adjak neki igazat, különben megsértődik, és veszekszik. Majdnem fél éven belül 18 éves leszek, szerintem nem kértem akkorát ezzel az 5-6 nappal, amekkorának ő gondolja, ráadásul nem gondolom azt, hogy megbízhatatlan lennék. Soha nem ittam, nem jártam bulizni, tanulok, nem tudom mi lehet a baja, amiért nem tudna elengedni. Nagyon el vagyok keseredve, mert szerettem volna elmenni, kicsit kiszakadni az itthoni környezetből, az állandó vitákat kicsit itt hagyni, minden nap folyamatos stressz itthon, nem csak azért mert nem engednek el sehova, hosszú lenne leírni. Szerintetek jogos, hogy nem enged el?

2014. aug. 11. 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
94%
Soha, soha, de soha a büdös életben nem fogom megérteni, mit akar egy 37 éves felnőtt FÉRFI egy középiskolás kislánytól.... Szóval abszolút jogos, én sem engednélek el...
2014. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem el engedhetne mert nem tettél semmi rosszat de ő azért nem enged el mert nem akar elveszteni.
2014. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
25%
Ha párod rendes ember, nyugodtan elengedhetne vele. Amúgy a 20 év tényleg eléggé sok, de még számtalan kapcsolatod lesz, mire majd megállapodsz egy korban hozzád illőnél.
2014. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
91%
Egyes! Szerinted mit akar?
2014. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom, nem a matek érettségi tételeket akarja vele átvenni... XD
2014. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
73%
Vajon mit akar? :DD Amúgy kérdező, ki tudod fizetni a kis nyaralás felét? Ja, gondolom nem, miből is tudnád. De azért lefekszel vele gondolom. Ezt hívják... :)
2014. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
90%
De amúgy nem is igazából ez a lényeg, 17 éves, nyilván volt már szexuális kapcsolata, nincs is ezzel semmi baj, én a pasit nem értem... nekem ez olyan... nagyon beteg lelkületű emberre vall. Sry, ez az én véleményem...
2014. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
67%
Menekültél a szüleid előtt ebbe a kapcsolatba?
2014. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
91%
Várjatok! Most jön az, hogy "én érettebb vagyok a korosztályomnál". :D
2014. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
97%
Necces a szitu. Néhány év múlva már nem lesz annyira gáz, de most még nagykorú sem vagy. A pasid pedig 37 éves, nem fiatal, hozzád viszonyítva. Ha most 21 lennél, ő meg 40, akkor csak furcsa lenne, de azt gondolnám, már el tudod dönteni nagylány vagy. Nem tudom mit csinálnék a szüleid helyében, fel van nekik adva a lecke. Valószínűleg 18 éves korodig nem engednélek vele nyaralni menni, már csak azért sem, mert még pár hónap eltelik és addig is kiderül, hogy kitartotok-e egymás mellett. És pesze attól is függ, hogy a pasidnak van-e családja. 37 éves férfiaknak szokott lenni.
2014. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!