Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy szülő a 8-9 éves lányának telefont vesz?

Figyelt kérdés
ma fültanúja voltam annak amikor a sógornőm lánya kikönyörgött magának egy telefont, de ez még nem elég, a kislány kb egy óra alatt lenetezte róla a lóvét és megparancsolta az anyjának h holnap fel kell h töltse neki a kártyát. édesanyámnak ugyan olyan telefonja van mint a kislánynak és fogta minden szó nélkül és nekiállta nyomkodni az ő telefonját h majd arról netezik. Még én voltam a szemét h szólni mertem neki h nem kéne.

2013. júl. 25. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon neveletlen lehet.
2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
73%
A mai gyerekek el vannak kényeztetve. Biztos hogy nem adnék nekik ilyen korban telefont. A mai szülők meg túl nyeglék hogy nemet mondjanak a drága pici gyereküknek. Képtelenek nevelni.
2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
32%
De utálom az ilyen kérdéseket, mikor valaki nem a saját problémájával foglalkozik....
2013. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen szülő hülye. De láttam már olyat, hogy 6-7 éves gyereknek tabletet vettek, meg facebookot csináltak csak tudnám mi a francnak. Ha gyerekem lesz 10 éves kora előtt nem engedem géphez, akkor is csak hogy ha jön az informatika óra legalább tudja hogy kell használni az alap dolgokat.
2013. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt ennyi idősen mobilom. Másik városba jártam általánosba/szakkörre, sokszor estig, így szükség volt arra, hogy tudjunk kommunikálni rajta a szüleimmel. Apukám régi 3210es Nokiáját kaptam meg, imádtam a Snake-et :D Mondjuk eszembe se jutott volna netezni, féltem tőle, mint a tűztől, hogy emiatt lemegy a pénz a kártyáról...


Az adott helyzetre: természetesen nem tölteném fel a kártyát, egye meg, amit főzött. Ugyanakkor jó lenne olyan mobil, ami tudja fogni a WIFI-t, mert az ugye ingyenes...

2013. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
utáld csak az ilyen kérdéseket, egyenlőre az én családomban történik ez a dolog, szegény tesómat nézi hülyének ez a két rib.nc. gyerek nevel gyereket a lány 9 éves a sógornőm meg 24, végül is gyerek nevel gyereket. akk mondok olyat h miért mond egy ennyi idős lány olyat h anya ne ajándékozd el a baba ruháimat majd jó lesz az enyémnek és mindezt 9 évesen mondja.
2013. júl. 25. 21:19
 7/73 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán értem minek...
2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
53%

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést!

Maximálisan ellene vagyok!!!

Most mi olyan életbevágó egy apró gyereknek, hogy saját mobilja legyen???

A párommal mikor összejöttünk neki volt az előző kapcsolatából egy kislánya.

(ennek 4 éve)

Akkor volt a gyerek 7 éves.

És vett neki egy kamerás mobilt, hogy el tudja érni bármikor.

Tudod hányszor hívta fel?

Aztán később közölte a gyerek, hogy ez neki már nem kell, neki érintőképernyős és internetezős kell.

(az már mellékes, hogy a wc-t sem tudja maga után lehúzni)

Most hétvégén, meg mutatja, hogy neki "okos" telefonja van, és hogy 25 ezerbe került HASZNÁLTAN, és egy idétlen tomagocsi szerű játékkal játszott egész nap.

Kérdem a párom:

Miért kell egy ekkora gyereknek egy ilyen telefon?

A válasz:

Hadd játsszon vele.


Ja, ennyi erővel játszhatna egy fél milliós hül...-el is!!!

Még csak nem is telefonnak használják a telefont.

2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
60%

Off: én is jártam szakkörre, de szüleim tudták, mikorra várjanak haza... és normális felnőtt lettem...

Ráadásul ez nem volt túl rég: 26/L

2013. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
de ő helyben jár suliba ami a házuktól kb 1mre van, busz viszi busz hozza. megérteném ha ez miatt kapott volna telefont de csak azért kapta mert akit eddig megkérdezett az anyja, mindenki azt mondta h hülye vagy ha veszel neki erre már csak azért is vett neki. most azt tervezi h a 4 éves fiának is vesz.
2013. júl. 25. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!