Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden szülő egy kicsit...

Minden szülő egy kicsit pénzes férfit szán a lányának?

Figyelt kérdés

Tehát ha a lánynak udvarol egy szegényebb és egy kicsit tehetősebb férfi, a szülők tudat alatt is a tehetősebbet szeretnék vejüknek?

A lányuk anyagi biztonsága vagy a boldogsága a fontosabb?


2010. szept. 4. 09:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Boldogság fontosabb, normális szülők olyan lányt nevelnek aki megáll a 2 lábán és nem kell eltartani. Aki a pénzes srácnak szurkol, az nem is szereti tiszta szívből a lányát.
2010. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Az én szüleimet ez sosem izgatta, ők azt mondják, hogy nem aza lényeg, hogy fúú de tehetős férjed legyen, hanem olyan aki tisztel, szeret, megbecsül, és soha az életben nem emelne rád kezet :)

Párom, és a családja sincs elkényeztetve anyagilag. Szüleim mégis a tenyerükön hordozzák őt :)

2010. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Hát én nem tudom hogy ki van így, de ne a szülő döntse már el! Olyanhoz adják a lányukat akinek van pénze? Miért nem nevelték emg normálisan hogy tanuljon, és legyne szakmája, és akkor lesz munkája és meg tud élni! Én elhiszem hogy a szülő a legjobbat akarja agyerekének de ez tényleg túlzás...
2010. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
... nem kicsit, NaGYON!
2010. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Miért kell az anyagi biztonságot szembeállítani a boldogsággal? Aki az egyiket tudja nyújtani, nem tudja a másikat????

Nem tudom, eddig merre voltatok, de a lányoknak mindig "jó partit" szántak. Ez nem valami újkeletú dolog. És bár lehet, hogy fura dolog, de a legtöbb ember boldogabb, ha be vannak fizetve a számlák, mint ha nem.

2010. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Most arra gondoltam, hogy a szülők olyan férfit szeretnének a lányuknak, akinek vannak kapcsolatai, minimális az esély rá, hogy munkanélküli legyen stb.


Mert az oké, hogy a lány eltartja magát, de ha már a "pasiját" is el kell.


Nem a szülő dönti el, de az esetek többségében hangot adnak a véleményüknek.

És ki az a lány, aki egy idegent választ a szüleivel szemben? Hiszen a szülei nevelték fel...

2010. szept. 4. 09:58
 7/24 A kérdező kommentje:

Na valaki rátapintott a lényegre.

Itt nem az eltartásról van szó, mert a szülő sem hülye, hogy így nevelje a gyerekét.

De mégis csak nyugodtabb a szülő, ha tudja, hogy a lányának nem lesznek álmatlan éjszakái, mert 1-2 csekkre nem futja...

2010. szept. 4. 09:59
 8/24 A kérdező kommentje:

ma 09:57

:)))))))))))))))))))))))))))))

2010. szept. 4. 10:00
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

"És ki az a lány, aki egy idegent választ a szüleivel szemben?"


Jézusom, de betegen gondolod ezeket, nem ellenség a gyerek partnere. Tejóég.

2010. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azért ne sértegessük egymást!
2010. szept. 4. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!