Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg pénzt kéne ezért...

Tényleg pénzt kéne ezért kérnem a gyerekemtől?

Figyelt kérdés

Jelenelg egyedül élek egy társas házban, a lányom 1 éve költözött el, panelban lakik jelenleg.

Az ő hobbija a gitározás, és mivel nálunk van hely bőven és nem zavarnak senkit, mindig nálunk gyűltek össze a barátnőivel,barátaival ha gyakarolni akartak. És ez így van azóta is, hogy elköltözött, mert ahol jelenleg lakik ott a szomszédoktól egyáltalán nem tud gitározni, a mellette lévő lakásban éppen kisbaba is van.

Szóval hétvégente több órát nálam van a barátaival együtt, ami engem nem zavar, és nyílván megkínálom őket egy kis üdítővel, sütivel,gyümölccsel vagy valami más rágcsával. Viszont a párom szerint ha már nem lakik itthon a lányom és kvázi "idegeneket" is rendszeresen magával hoz, akkor kérhetnék pénzt azért, hogy itt zenéljenek, nem kellene ingyen próbateremnek használni a házat. A fiam szerint pedig el kellene kérnem a lányomtól annak a plusz áramnak, fűtésnek és ételnek,italnak az árát amit elfogyasztanak amíg itt vannak, mert ez így csak lehúzás, és senki sem kapja ezeket ingyen.

Tényleg igazuk lenne?

Te kérnél pénzt ezért a gyerekedtől?



ma 13:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
48%

Na elobb elkuldte.

Szoval nalunk az van h johetnek de a kajat innit hozzak. Ha bogracsozas van akkor az alapanyagot. Ha kimarad valami adok pl fuszer so hasonlok.

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
26%

Ügyes kamu...

2 órán belül 30 hsz.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
31es de akkor ugye te nem eszel abból a bogrács ételből hiszen ők hozták az alapanyagot milyen lenne ha ingyen zabálnál belőle ugye? Minimum egy ezrest adj bele tányéronként, hiszen nincs ingyen az alapanyag.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
83%

Nem szoktam. Alt otthon sem vagyok akkor. Ha buliiznak sutogetnek vagy csak osszejonnek ugy szervezik h en tavol vagyok vagy csak keson erek haza. Csak jobb ha maguk vannak.


Am en vega vagyok ha kinalna sem kernek. 😁


Nalunk ez alap. Ahogy az is h rendet kell hagyni maguk utan. Megis a szabalyok ellenere is szeretnek itt bandazni

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
14%
Nem a kamu ügyes, az emberek hülyék, akik benyelik! Mindent elhisznek, amit valaki el akar hitetni velük!
ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell ezért pénzt kérni, az nagyon gáz, hiszen te ajanlottad fel és téged nem zavarnak. Viszont ha a barátnők állandóan mennek és meg is kinalod őket, részükről is illene valamit vinni valamit, egyrészt maguknak másrészt neked valami kis aprosagot (süti, pogácsa stb) köszönet keppen.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Misery ***** válasza:
64%
Még ha hetente főznél rendes kaját, menüt, és mindenki enne belőle, akkor jogos lenne, de így? Vicc az egész.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

A rezsibe való beszállás durva lenne:)

Elképzelem, hogy melegedő jegyet szedsz az ajtónál:D


A kaja, rágcsa hát anyagi függő vagy gyakoriság, illetve hogy mennyien vannak.

Most veszel 2 zacskó rágcsát az elég 3-4 emberre.


Nyilván, ha olyan szegény valaki, hogy magának sem tudja megvenni, akkor neki ez plusz kiadás.

De ha nem létminimon élsz, akkor meg sóherság.

ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!