Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy gyűrjem le a félelmem...

Hogy gyűrjem le a félelmem itthon ha félek a saját gyerekemtől, mert kétszer nekem jött. Ő nem beszél és értelmi sérült. Ritkán dührohamos de nem tudom ezt feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek mindennap minen percében
szept. 13. 13:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Valami családsegítő csak jár hozzátok. Vagy orvos. Írass fel neki nyugtatót. Vagy magadnak...
szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem a gyakorikérdéseknél, hanem a családsegítő pszichológusánál, illetve a pszichiáternél, hogy adjon neki nyugtatót. Nem a félelmedet kell legyőzni, a félelmed jogos. Ha közveszélyes, akkor muszáj zárt intézetbe helyezni. Teljesen letompítják, ami neki nem élet, neked viszont ez nem az.
szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha tudod, add be egy olyan intézménybe, ahol a dührohamait tudják kontrollálni, illetve szakszerű ellátást kap. Ez a te érdeked is, hogy ne rettegj tovább.
szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szed gyógyszert most lett emelve két hete de akkor se tudom túl tenni magam és parázok mikor kattan ki
szept. 13. 13:55
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezért nem szabad otthon tartani. Ez egy olyan szörnyű élethelyzet, amit én elképzelni se szeretnék, de magadra kell gondolnod, mert az ő állapotát úgyse tudsz javítani, te viszont bekattansz. Nem adhatod fel az életedet miatta.
szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet olyan intézménybe vinni, ahol a szükségleteinek megfelelően ápolják? Én félnék, hogy megöl. Ki tudja, mi jár a fejében.
szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem Szeretném intézménybe adni még nem szeretném eldobni abba bele halnék. Ritkán volt ez de nem térek ki belőle mit csináljak
szept. 13. 14:25
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Így viszont abba halhatsz bele a szó legszorosabb értelmében, nem pedig csak lelkileg, hogy otthon tartod. Egyébként lelkileg se halnál bele, felszabadulnál, elkezdenél élni, és ezt nyugodtan tehetnéd bűntudat nélkül. Nem kell magad feláldozni érte. Beszélj pszichológussal, keress sorstárs hozzátartozói csoportot.
szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem tudnák bűntudat nélkül élni
szept. 13. 14:44
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Akkor éljél így, ahogy most. Ha meghalsz, úgyis odakerül majd.
szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!