Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy gyűrjem le a félelmem...

Hogy gyűrjem le a félelmem itthon ha félek a saját gyerekemtől, mert kétszer nekem jött. Ő nem beszél és értelmi sérült. Ritkán dührohamos de nem tudom ezt feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek mindennap minen percében
szept. 13. 13:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon sajnálom és megértem a problémát, ugyanakkor elismerésem. Napközbeni ellátást nyújtó intézménybe be lehetne integrálni esetlegesen. Fontos lenne neked is a regenerálódás. Esetleg segítőt felfogadni mellé. A neten, a könyvtárakban érdemes utánaolvasni az adott problémával kapcsolatban, hogy kezelhető mindenféle értelemben, milyen praktikákat alkalmaznak mások.
szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

Hoggadtan asszertiven. Toled tanulja a konfliktuskezelést is és várja hogyan lehet levezetni helyesen ha dühös.


Segits neki tanítani ezekben!

szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%

Tqnitsd mutasd meg neki hogyan vezesse le a fekszot.

Meg felméehetnéd mi a baj mi okozza valojában.


Kire számithat egy gyerek ha az anyjára se..

szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát megse szolalok mikor rá jön csak menekülök előle nem tudom hogy kezeljem
szept. 13. 15:41
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#13 Itt most nem egy átlagos gyerekről van szó. Nem úgy tanul, mint az egészségesek. Lehet, fel se fogja, mi zajlik körülötte.
szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Jaj istenem, 12-13-as, egy beszámíthatatlan súlyos fogyatékosról van szó! Ember nincs, aki szóbeli ráhatással tudná kezelni, nem az a kategória!

Kérdező, azért mondjuk, hogy helyezd el, mert nem tudod - mivel nem is lehet! - kezelni! Amit te csinálsz, az a lassú, kellemetlen öngyilkosság! Attól te nem vagy rossz ember, ha nem vállalsz magadra teljesíthetetlen feladatot! Beszélj a családsegítő pszichológusával.

szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ezt mind meg értem. De én szültem az anyjára szüksége van. És nem mindennapi dologa dühroham még hála az égnek.
szept. 13. 17:44
 18/26 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Milyen szinten sérült? Ezeket azért jó lenne tudni, mert máshogy nem lehet megfelelő tanácsot adni.
szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
15 éves autista értelmi serult nem beszél nem ért magát meg erteti pl ha enni inni akar de ki is szolgálja magát beszéd értěse gyenge EGYMIbe jár 9.osztalyba
szept. 13. 22:11
 20/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy leírtad, így már tisztább a kép.

Az iskolában nem tudtok kollégiumi elhelyezést kérni? Hétvégén hazamennek, de hétköznap bent lenne, neked is könnyebb lenne, és talán neki is, ott azért mégis jobban tudnák kezelni, ha éppen agresszív.

szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!