Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltilthat a gyerekemtől?...

Eltilthat a gyerekemtől? Miért fáj neki az hogy nekem már más van?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel van egy közös gyerekünk. Nem terveztük de ő nem akarta elvetetni én meg örökbe adni. Így 1-2 hetente nálam van pár napot. Nem tudtuk már megmenteni a kapcsolatunkat és fáj neki, hogy nekem új barátnőm van. A múltkor azt mondta, hogy a barátnőm nem lehet a gyerekkel, egyszer pont velem volt a barátnőm amikor mentem a fiamért, az exem meglátta a kocsiban és elkezdett velünk veszekedni meg a gyereket is alig akarta engedni. Elhiszem, hogy hiányzik valaki az életéből de erről nem tehetek. Felesleges lett volna együtt maradni és végig veszekedni minden napot. Én próbálok minél boldogabb életet biztosítani a gyereknek, ha már a szülei nincsenek együtt de ezt így nem lehet. Főleg hogy már tiltással fenyegetőzik. Mindent meg tudok neki adni lelkileg és anyagilag is. Miért nem örül annak, hogy legalább nem szarom le és foglalkozom a gyerekkel? Sokan nem teszik.

22/F


2013. ápr. 2. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nincs hivatalos gyermekelhelyezés, addig neked ugyan annyi jogod van a gyerekkel lenni, mint az anyjának. Nem tilthat el tőle.

Minél előbb fordulj a bírósághoz a gyermekelhelyezés ügyében.

2013. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez annyira így szokott lenni. Nem akarsz gyereket, de ő a saját akaratát rádkényszeríti. Elváltok. A gyerekkel zsarol. Persze mindig van valami "alapos oka", hogy ne lehessél a gyerekkel, most barátnő, később is majd ki fog találni mindent.
2013. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

szia,a biróságra adj be gy papirt amiben leirod a helyzetet ,már nem vagytok együtt a lánnyal,de szeretned a rendszeres láthatást kérni.

ha eltiltja a gyereket töled azert szbadságvesztes jár.

nekem is volt gymkelhelyezesi perem,és mondta az ügyved h nehogy megcsinaljam h nem adom oda a gyereket.

2013. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha a neveden van a gyerek akkor nincs miért aggodnod, akkor láthatod amikor akarod.
2013. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idős a gyerek?
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1 éves.

2013. ápr. 2. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Hivatalos gyerek elhelyezésért a bíróságra kell menned. Okvetlen le kell tisztázni a gyerektartást is. Meg fognak állapítani időpontokat, amikor köteles lesz a volt barátnőd a gyereket odaadni neked.

Sajnállak, mert ragaszkodsz a gyermekedhez, de a barátnőd hozzáállása miatt nem lesz sima az életetek.

2013. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, gyerekelhelyezés!
2013. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
végre egy apa aki ragaszkodik a gyerekéhez.
2013. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!